Türkiye'yi sevmiyorum çünkü... boşluğu doldurur musunuz?

Türkiyeyi sevmiyorum çünkü... ?
Cevapları merak ediyorum. Her ülkenin, toplumun, insanın kötü, sevilmeyen bir tarafı vardır. Peki ya Türkiye'nin.. 😊

0|2
22|47

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 46

• Cahillik ve yobazlik diz boyu. Insanlar kendinden olmayani dislamayi cok seviyor hatta oldurmeyi bile normal goruyor. Sahtekarlikta dunyada ilk ucteyiz. Yonetimden nefret ediyorum. Guzelim ulkeyi mahvediyoruz.

4|1
    0|0
  • Halkı fazla bağnaz, sempatik insanla karşılaşmak gerçekten zor. Aslında liste baya uzar saymaya kalksam ama kalsın :)

1|0
    0|0
  • Vergiler cok yaşam kalitesi düşük mutsuzum kizlari kezban insanlarin birbirine saygisi az cahillik orani yuzde50

1|0
    0|0
  • İnsanları çok önyargılı ve bilmiş

1|0
    0|0
  • Kız kardeşimin başına bir şey gelecek korkusuyla yaşıyorum. Bu yüzden sevmiyorum.

1|0
    0|0
  • Seviyorum

1|0
    0|0
  • islam./pkk/yobaz broskis.

1|0
    0|0
  • Seviyorum ama; Cahil yobaz kesim ciddi düzeyde fazla, insanların kendilerini geliştirmeleri gerekiyor, 40 yaşında bir adam ben dokunmatik telefon falan kullanmam diyor..! tamam da tuşlu telefon kalmadı, seve seve kullanacaksın ve sonuç olarak mecburen öğreniyor. Yani anlatmak istediğim şu mecbur olmadığı sürece sabit giden bir toplum var, ben böyle iyiyim diyerek yaşamak bence acizlik..! Benim babam 55 yaşında, onun fikirleri de aynıydı, örneğin bilgisayar kullanamam diyordu, bundan 10 yıl önce öğrettim, adam şu an autocad kullanıyor..! Gelişmeli - Geliştirmeliyiz.. Bunun dışında ülkemi seviyorum..

0|0
    0|0
  • Seviyorum ama şu yönünü sevmiyorum türkiye cinselliğin afrikası bunu anlayamıyorum nedir bu uçkur sevdası

1|0
    0|0
  • Kimseye güvenilmezz.. ayrıca köötü durumda

1|0
    0|0
  • ermeni köpeğiyim.
    Türkiyeyi sevmeyen herkes ermeni köpeğidir gözümde sevmiyosan bu ülkede de yaşamayacaksın

0|1
    0|0
  • adalet yok

1|0
    0|0
  • Ön yargılı toplum olduk görünüşüne göre yargılama insan hakları olmasına rağmen insanlarda ön yargı olgusu, düşüncesiz bir karanlıga sürükler

0|0
    0|0
  • Turkiyeyi sevmiyorum cunku... (noktali alana milyon tane sey getiririm bana en cok nefretimi yazayim ) cunku kadinlara birer seks objesi olarak goruyorlar , namusu 2 bacak arasinda ariyorlar , tecavuzler cok , issizlik cok , gencler icin yapilan hicbir adim yok , ise giris sistemi dayi uzerine kurulu , siyasi partileri sanki takim tutar gibi tutuyorlar , dusunce ozgurlugu cok , masum kisiler oluyor ve halkimiz bunlara tepkisiz... yeter mi? Devam edebilirim

0|0
    0|0
  • Ülkemi seviyorum

0|1
    0|0
  • Sevmeyenler bu ülkeden s*ktirsin gitsin. Ülke içindeki insanlar yüzünden ülkeyi sevmemek komedidir.
    Türkiyenin sevmediğim yanı şudur ama : Yobazlık.. Pkk kadar zararlı bir illettir yobazlık. hele birde asimile olmuş Türkler var. Onlarda beter.

0|0
    0|0
  • İnsan yaşadığı ülkeyi sevmiyorsa S. ktir olsun gitsin bence 180 küsür ülke var istediğine gitsin..

0|0
    0|0
  • Türkiyeyi sevmeme sebebim gereksiz ırklarla yaşamamız.

0|0
    0|0
  • namus bekçileri çok fazla... :))))

2|0
    0|0
  • çok fazla dedikodu var

0|0
    0|0
  • turkiyeyi seviyorum anavatan sonucta..

0|0
    0|0
  • vatan hainiyim

0|0
    0|0
  • Çünkü yobaz dolu.

0|0
    0|0
  • Çünkü, yolda giderken manyağın biri tarafından öldürülme ihtmalim oldukça yüksek.

0|0
    0|0
  • canım çok

0|0
    0|0
  • Ohoooo. Buraya sığmaz sebepleri. :)

0|0
    0|0
  • Sevdiğimiz yanlarını söyleseydik. En azından daha kısa olur cümle.

0|0
    0|0
  • ülkeyi bk götürüyor.

0|0
    0|0
  • satılık insan cok

0|0
    0|0
  • Seviyorum ama insanlar çöp. Birde trafik.. Köpek gibi üşüşüyolar ya😄

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 21

• Millet kendine bakmadan ahlak bekçiliği yapıyor sevmiyorum bu yönünü dindarım deyip her pisliği yapan hak yemekten çekinmeyen kesimden nefret ediyorum

1|0
    0|0
  • insanları gerçekten çok kötü kalpli. psikolojim bozuldu ve tahamülüm kalmadı :(

1|0
    0|0
  • Turkiyeyi seviyorum neden sevmeyeyim

1|0
    0|0
  • Sevmiyorum çünkü kendi ırkım Türk insanına güvenmiyorum. Dolmuşa bineceğim zaman boş olduğunu görüp korkup bir daha beklemekten nefret ediyorum..

0|0
    0|0
  • Vatan hainleri sağ oldukça, sevemem

0|0
    0|0
  • Kötü anılar

1|0
    0|0
  • Türkiyeyi sevmiyorum cünkü yalan atiyorum seviyorum🙈

1|0
    0|0
  • İnsanları yobaz

1|0
    0|0
  • vatanımı milletimi toprağımı seviyorum. sevmemek söz konusu dahi olamaz. EKMEKSİZ YAŞARIM, HÜRRİYETSİZ (VATANSIZ) ASLA!!

0|0
    0|0
  • Türkiye cennettir. Iyisiyle kötüsüyle cennettir. Sakın sevmemek için neden aramayın, Türk'lük böyle değildir.

0|0
    0|0
    • Türkiye'de sevmediğiniz, değişmesi gerektiğine inandığınız hiçbir şey yok mu?

• 1) Yorumumu okudunuz mu?
      2) Şu an konuyu öyle bir değiştirdiniz ki ışık hızında oldu. Ülkeyi sevmemek ile değişmesi gerektiğini düşünmek farklı terimler.

• 1) Yorumunuzu okudum.
      2) Söylediklerine hak vermiyorum demedim. Detay yazımı okudun mu? Hiç kimsenin mükemmel olmadığını, herkesin kötü tarafı olabileceğinden bahsettim.

• Yediği kaba tükürmek diye bir tabir var, kabalaşmadan yazayım diyorum ama insanı çileden çıkarıyor böyleleri. Ya sabır..

0|0
    0|0
  • Cünkü tolerans az..

0|0
    0|0
  • terör olayları beni çok üzüyor..

0|0
    0|0
  • toplum, insanların kötü tarafları ya da baştakilerin şerefsiz oluşları bu Vatanı sevmemize engel değil. Vatan kutsaldır !

0|0
    0|0
  • Çünkü kalabalığa gitme bomba patlatılır, tenhada gezme sapıklar tacizciler var

0|0
    0|0
  • Seviyorum sevmeyen çıkışlar sağdan soldan

0|0
    0|0
  • Karakter yetmeyebilir

0|0
    0|0
  • Adaletsiz
    Acımasız
    Kahp*
    Şehitlerin çıkmasına göz yumacak kadar suskun.

0|0
    0|0
  • Türkiyeyi seviyorum, sadece gereksiz insanları yollamalılar.

0|0
    0|0
  • Kadına saygı sıfır

0|0
    0|0
  • atatürkçü laik kesimden de nefret ediyorum dini kullanan dindar oldugunu iddia eden hırsızları sevmiyorum bu ülkede

1|0
    0|0
Yükleniyor...