Aile?(Bu soruyu bir kez daha sormuştum ama hesabımı kaybettim o yüzden tekrardan sormak istiyorum bildirim gelsin diye)?

Şimdi ben 20 yaşındayım , babamı 4 yaşındayken kaybettim annemle beraber yaşıyorum. Akrabalarımız farklı farklı şehirlerde baba tarafım Ankara 'da. Anne tarafım bildiğiniz yurtdışı yurtiçi bırakmamışlar heryerdeler.
Her neyse ; annem 3-4 aydır bir adamla görüşüyor , yalnız ölmeyecek sonuçta evlenmesini isterim tabiki, adamla bu cumartesi tanışacağım. Adamın birde 11 yaşında oğlu var pikniğe gitmeyi düşünüyoruz.
BEN NASIL DAVRANACAĞIMI BİLMİYORUM HEM ADAMA KARŞI HEMDE ÇOCUĞA KARŞI öncelikle bunda tavsiye verirseniz memnun olurum.
2. Olarak bu hayatıma sorunda getiriyor tabiki hem reşit olmadığım için hemde annem bu kadar sene boyunca benimle yaşamaya alıştığı için ; benden ayrı kalmak istemiyor ben yaşadığım şehirde kalıp okulumu burda bitirmek istiyorum annemse gideceğimiz şehire kaydımı aldırmak istiyor , bu en büyük sorunum çünkü sevdiğim insan , babamın mezarı ve ailemden sevdiğim 8-9 kişi burda ; BUNUN HAKKINDA DA NE YAPABİLİRİM SÖYLERSENİZ SEVİNİRİM.
3. Olarak nikaha sevdiğim insanı da çağırdım ilişkimiz 2 sene olacak neredeyse ama sadece ailemden annemle tanıştı nikaha ailem geleceği için sorun olur mu sizce?
BUNLARA CEVAP VERİRSENİZ ÇOK MEMNUN OLURUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

:) :) :)


0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...