Aile?(Bu soruyu bir kez daha sormuştum ama hesabımı kaybettim o yüzden tekrardan sormak istiyorum bildirim gelsin diye)?

Şimdi ben 20 yaşındayım , babamı 4 yaşındayken kaybettim annemle beraber yaşıyorum. Akrabalarımız farklı farklı şehirlerde baba tarafım Ankara 'da. Anne tarafım bildiğiniz yurtdışı yurtiçi bırakmamışlar heryerdeler.
Her neyse ; annem 3-4 aydır bir adamla görüşüyor , yalnız ölmeyecek sonuçta evlenmesini isterim tabiki, adamla bu cumartesi tanışacağım. Adamın birde 11 yaşında oğlu var pikniğe gitmeyi düşünüyoruz.
BEN NASIL DAVRANACAĞIMI BİLMİYORUM HEM ADAMA KARŞI HEMDE ÇOCUĞA KARŞI öncelikle bunda tavsiye verirseniz memnun olurum.
2. Olarak bu hayatıma sorunda getiriyor tabiki hem reşit olmadığım için hemde annem bu kadar sene boyunca benimle yaşamaya alıştığı için ; benden ayrı kalmak istemiyor ben yaşadığım şehirde kalıp okulumu burda bitirmek istiyorum annemse gideceğimiz şehire kaydımı aldırmak istiyor , bu en büyük sorunum çünkü sevdiğim insan , babamın mezarı ve ailemden sevdiğim 8-9 kişi burda ; BUNUN HAKKINDA DA NE YAPABİLİRİM SÖYLERSENİZ SEVİNİRİM.
3. Olarak nikaha sevdiğim insanı da çağırdım ilişkimiz 2 sene olacak neredeyse ama sadece ailemden annemle tanıştı nikaha ailem geleceği için sorun olur mu sizce?
BUNLARA CEVAP VERİRSENİZ ÇOK MEMNUN OLURUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

:) :) :)

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Evvela Allah rahmet eysin babana mekanı cennet olsun inşaAllah.. Şimdiii annenin mutlu olmasını istiyorsan beyefendiye de oğluna da saygı ve sevgi çerçevesinde yaklaşmanı tavsiye ederim. 11 yaşında çocuk daha sonuçta güzel dilden anlar. Pikniğe giderken top mutlaka al çocukla oynarsınız. Aktivite aranızdaki ilişkiyi kuvvetlendirir. Eğer çocuk sana karşı tepkili olursa ki olabilir, babasının yanında başka kadın görecek çünkü olgunluk gösterip onu kendinize sevdirin.. 2. olarak yorumum yok buna SENİN BİLECEĞİN İŞ :) Vee 3. sorun olacağını sanmıyorum. hatta iyide olur evlilik süreciniz hızlanır yüzük takarsınız belki hemen :))

1|0
    0|0
    • Çocuk biliyor zaten tepki gösterse ben kendimizi zorla kabul ettirtemem bu düşüncemi de annemle paylaşırım , benide düşünüyosa zaten o da istemez hayırlısı değilmiş derim :)
      Yorumun için teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 3

• 1:hem adama hem çocuğa saygıda kusur etmeyip anneni zor durumda bırakmaman yeterli
    2:Annen neredeyse onun yanında okulunu bitirmeni tavsiye ederim babanı ziyarete gelirsin bayramlarda falan
    3: Eğer aile bireylerinin tepki vereceğini düşünüyorsan çağırma😊

1|0
    0|0
    • Ben bulunduğu ortama hemen ayak uyduranlardan değilim düzenimizide bozmak istemiyorum zaten 18 yaşınıda geçtim , anneme sürekli burda okulumu bitireyim sonra zaten hep sizin yanınızdayım diyorum :)
      yorumun için sağol :)

• Bir çocuk annesinin her zaman küçücük yavrusudur canım annemden biliyorum😊

• Yasın 20ama resıt degılsın? hangı ulkedesın sen

0|0
    0|0
    • kusura bakmayın yanlış yazmışım aklımdan bin tane düşünce geçiyo o da oraya kaynamış

• Hayırlısı olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...