#Polemiğe Girmekten Hangi Hallerde Kaçınırsınız?

#Polemiğe Girmekten Hangi Hallerde Kaçınırsınız?

''Die Manner Sind Lügner'' :D

---------------------------------------------------

İş ve İşten Sonraki Hayatımda Kadınlarla Asla Polemiğe Girmem! Nitekim Her Türlü Durum, Konu Vs. Şeyleri Uzatmam Zira Uzatılmasından ve Uzatanlardan Asla Haz Almam! Bu Tip Durumlardan Mütevellit %100 Haklı Olduğum Halde Birçok Defa Özür Dilediğim Olmuştur, Buna Rağmen Uzattıklarında Sen Git Erkeğin Gelsin Derim Birkaç Defa Çağırdıklarıda Olmuştur.

#SerKan1923

@HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @NeOlsun55insonu @RdvnSbs @Sonra_danGurme @TheKerim54

@Asmalı-mescit @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @чαğмυяeятešı

2|1
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Polemiğe gelemem, tanimayanlarin ne yaptıgı umrumda degil.:)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Insan anı yasamali sinirliysen sinirini cikar mutluysan gül falan hic bir duygu ertelenmemeli bence 😊

0|2
    0|0
  • Sonuncusu "der app" 😂😂

0|1
    0|0
  • Genellikle kacınmam ama karsımdakı beni anlamiyorsa anlatmak icin cabalamam susarim.

0|1
    0|0
  • ben konuştuğum zaman onun anlamayıp salakça hala devam etmesi sabitliğinden girmem

0|1
    0|0
  • Karşımdaki anlamıyorsa çokta ısrar etmem yani uğraşamam.

0|1
    0|0
  • özür dilerim- tamam sn haklsn der geçerim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sabit görüşlü ahmak ile polemik son derece sakıncalıdır tavsiye edilmez..

0|1
    0|0
  • Cirkinlesmw olmadığı sürece sıkıntı yok 😇

0|1
    0|0
  • Bende kadınlarla girmekten sakınırım. Çünkü hepsi her konuda haklı olma çabası içerisinde. Haksız olsalar bile gene üste çıkmaya çalışırlar. Laftan da anlamayacakları için hiç tartışmaya girmem.

0|1
    0|0
  • polemiğe girmeyi pek sevmem

0|1
    0|0
  • Fazla sesi çıkan adam haksızdır o yüzden öyle bağıran çağıran tiplerden uzaklaşıyorum

0|1
    0|0
  • Polemiğe girmekten kaçınmam.

0|1
    0|0
  • Cahilse kcarm

0|1
    0|0
Yükleniyor...