Irkı, Dini, Dili Yüzünden İnsanlardan Neden Nefret Edersiniz?

Detaya Gerek Yok Diye Düşünüyorum.
Ks Ama Bak Attırma Şimdi Tasımı!!!

Güncellemeler:
Güncel

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ben etmiyorum ama bazi insanlar kendinden olmadigi ve farkli dusundugu icin o insanlardan nefret ediyor ve bunun yalnis oldugunu dusunuyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Nefret etmiyorum sadece mesafeliyim

0|1
    0|0
    • Hmm Anladım... Ama Bence Bu Bile İçinizde Kin Kırıntılarının Göstergesidir

• Benimle aynı din üzere olmayan benim dostum olamaz. Arkadaşım komşum vs olabilir bir kinim ya da farklı bir duygum olmaz onun bana ters bir davranışı olmadığı sürece.

• Anladım Teşekkürler

• nefret değilde araya mesafe koymak çünkü diyosun dili başka ırkı başka daha ne sebeb olabilirki

0|1
    0|0
    • malesef ne suriyeli ne ıraklı nede kürtlerin biz türkler hakkında iyi şeyler düşündüğünü sanmıyorum hep bir düşmanlık hep bir nefret kusuyolar ve umrumda değiller

• Bence Yanılıyorsun. Çünkü Genelleme Yapmak En Büyük Aptallıktır. Her İnsan Sizin Gibi Düşünüyorsa Ortalık Kan Gölüne Dönerdi Ki Dönüyorda Gerçi. Elin Gavurunun Aya Giderken Bizim Ülke Genelinde Yerinde Saymamızın En Temel Sebebi Kafatasçı Yaklaşımdır. Bence Herşeyden Önce İnsan Olmak Lazım

• Nefret etmek degil. Sana dilin, dinin ve ırkından dolayı farklı davrananlarla arana mesafe koyma durumu.

0|1
    0|0
    • Ama Sizin Verdiğiniz Mesafeli Olma Tepkiniz Nefret Tepkisiyle Geri Dönüş Yaparsa ve Bu Durum Kısır Döngüye Dönüşürse?

Erkekler Ne Diyor 2

• nefret bir kac sahis haric kimseye beslemem

0|1
    0|0
  • Irka da, Dine de, Dile de s*çayım. İnsanlığı ayıran saçmalıklar bütünü.

0|1
    0|0
Yükleniyor...