Kapalı bir kız gördüğünüzde onu akp lı mı yoksa cemaatci mi sanıyorsunuz?

kapalı bir kız gördüğünüzde onu akp lı mı yoksa cemaatci mi sanıyorsunuz?
kapalı bir kız gördüğünüzde onu akp lı mı yoksa cemaatci mi sanıyorsunuz?

0|0
16|48

En İyi Erkek Görüşü

• İkisi de aynı şey zaten..
    Ülkenin kaymağını bölüşme konusunda biribirlerine girmeden önce ikisi etle tırnak gibiydiler..
    Kapalı kızların % 99 Atatürk düşmanı olduğunu biliyorum, beni ilgilendiren tek detay bu..

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kapali bir kiz gordugumde kapali saniyorum. Icerigini bilemeyiz. Geziden once belki evet ama gezide pek cok basortulu arkadasimizla beraberdik. Zaten gezi olaylari pek cok konuda önyargimi kirdi, biri de basortusudur. Sonuna kadar destekliyorum basortusu kullanma haklarini.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 47

• Onu bir şey sanmamaya gayret ediyorum. Son zamanlarda ne yazık ki zor oluyor bunu yapmak.
    Dedik o kadar siyaset malzemesi yapmayın bazı değerleri diye, anlatamadık kimseye.

3|1
    0|0
  • karaktersiz saniyorum.

1|0
    0|0
  • Gerçekten mi,
    Aile Baskısımı,

Ya da Kamuflaj mı? Olup Olmadığını Sanıyorum. :D

0|0
    0|0
  • Her ikiside değil

0|0
    0|0
  • hayır..
    tam tersi..
    zorla mı kapatıldı kendi iradesiyle mi onu düşünüyorum..

1|0
    0|0
  • iyimisin müdür. kapalılıgın siyaset ve kurumlarla ne alakası var bu dini bir inanç kapalı olup mhp olan ya da menzilci olan yok mu ya da siyasetle ve cemaatle baglantısı olan yok mu bence cok gereksiz bir önyargı ön yargıları parçalamak atomu parçalamaktan daha zordur

0|0
    0|0
  • Onu sadece "insan" sanıyorum.
    İç dünyasını bilemem.

0|0
    0|0
  • Her ikiside aynı şey umrumda değil açıkcası.

1|0
    0|0
  • Toppkek

0|0
    0|0
  • tabiki hiçbiri bunun partiyle ne ilgisi olabilir saçmalık

0|0
    0|0
  • Komiksiniz yahu, Başı kapalı diye adlandırıyoruz :D Konuşmadan hangi dinden olduğunu anladınız bu kaldı :D

0|1
    0|0
    • ben genelde nedense akp lı dıye dunuyorum ve sızlerınde ne duusndugunu merak edıyorum

• Hayır, nereden çıkardın ya?

• benzettım sadece

• bu soruyu okuyunca bu bölümde özellikle nasılım sorusu yerine bunu sorunca senin nasıl biri oldugun hakkında pek iyi düşünemiyorum :)

0|0
    0|0
    • hmmm popo bacak meme falan mı beklıyordn kıyamam :)

• off senın prfofiline baktım allah askına git pis sapık.. lan senı kım ınsan yerıne koyar herkese yavsamıssın koydugun resme bak bu yasına gelmıssın evlenememısssın burda genclerın sayfasında surtuyorsn senı kale bıle almam uza

• ahh pisleşmeye başladık.. kirli kirli haller.. ama sen çok genç ve safsın şimdi benim gibi bir adamın ayağına dolaşıp kirlenme sen en iyisi..

• Acım gordgumuzdede chp li ve hdp limi sanmamız geerekıyo. Akp ve cemaat kapalıların tekelinde mi

0|0
    0|0
  • evet her sakallıyı dedem her esmeri de arap sanıyorum. ayrıca içki içen solcu açık giyinen yollu daha sayayım mı :)

0|0
    0|0
  • düşünme gereği bile duymuyorum, görmezden geliyorum onları komple.

1|0
    0|0
  • Dinine bağlı sanıyorum

0|0
    0|0
  • Yoo normal bir ibsan sanıyorum ama tabi içimfen de akpli mi acaba diye geçmiyo değil

0|0
    0|0
  • insanları kılık kıyafetine göre bir kalıba sokmam

0|0
    0|0
  • 2side

0|0
    0|0
  • Orta cagda oldugumuzu dusunuyorum bu sorulari gorunce. isteyen iatedigi gibi giyinsin illaki onu bir gruba dahil etmek zorunda degiliz. bir ne zaman sanat edebiyat tarih konusup bunlari merak edecegi acaba.

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • ben dinini yaşadaıgını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • İkisi de degil

0|0
    0|0
  • belki içinde hala iman vardır zannediyoruz !

0|0
    0|0
  • Bu soru çok saçma olmuş, ama öyle böyle değil.

0|0
    0|0
  • insan derim

0|0
    0|0
  • Allah ın emir ve yasaklarına uymuş biri diye düşünürüm..

0|0
    0|0
  • bu soru ne şimdi?

0|0
    0|0
  • ikiside değil

0|0
    0|0
  • Bişi zannetmiyorum tek kız görürüm oda ölüdür

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 15

• Kapalıların 3'de 2si ya aile baskısından, ya siyasi nedenlerden ya da cemaate olan yakınlığından dolayı kapalı. En kötüsüde ben 'Allah için kapandım' diyip kendini inandırmaları.
    Tesettürün geçmişini ya da dindeki yerini tam olarak araştırmayan, kapalı kişiyi ti'ye almam açıkçası. Neden olduğu apaçık bellidir

0|0
    0|0
  • Genelde akp li oluyorlar ve imam hatipli olanları oluyor ama görüntüye göre şu böyledir demiyorum.

0|0
    0|0
  • İnsan olarak sayıyorum❤

0|0
    0|0
  • Akplide, cemaatcide aynı neredeyse ama mesala bağlama şekillerinden anlayabiliriz modern başörtü takanlar genellikle cemaatcilerinki oluyor.

0|0
    0|0
  • ya neden böyle bir kanıya kapılıyorsunuz ki ben de açığım ama 30 tane tanıdığım arkadaşlarım var ve üstelik en samimi arkadaşımda kapalı ben hiç bir zaman öyle yargılamadım ki :)

0|0
    0|0
  • Saçma bir düşünce ama haklısın son zamanlarda insanlar başörtüsünü siyasi obje olarak kullaniyorlar. Değerlerimiz bok oldu.

0|0
    0|0
  • inançlı biri sanıyorum yanlışmıyım bunlardan birimi sanmam lazım

0|0
    0|0
  • Ne ilgisi var AKP'yle Allah aşkına ya içinde olan kapanır her kapananı böyle o mudur bu mudur diye zannetmek çok saçma bir düşünce.

0|0
    0|0
  • Bazen o kapali kiz cehepeli bile cikabiliyor veyahut hedepeli. o yuzden gorunuse pek takilmam

0|0
    0|0
  • ikisi de

0|0
    0|0
  • Başını kapatma şekline göre ayırt edebiliyorum istisnalar var tabi

0|0
    0|0
  • beni herkes cemaat ablası sanıyo

0|0
    0|0
  • Dindar sanıyorum, gerisi pek umrumda değil.

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey.

0|0
    0|0
  • Ne geri kafali dusunce

0|0
    0|0
    • yoo sadece merak edıyorum ben mesela hepsını akp lı dıye dusunuyorum nedense oyle bı ızmlenım verıyo bana

• Siyasi gorus ve dini gorusu birbirinden ayirmak gerek bence

Yükleniyor...