Çok değiştim. Yardım edermisiniz?

Merhaba arkadaşlar, ben son 1 ayda ciddi derecede değiştim. Artık asosyel biri sayılırım. Eve geldiğimde hemen odama çekilir, sabaha kadar çıkmıyorum artık. Eskiden sadece uyumak için kullandığım yer şimdi günümü geçirdiğim bir yere döndü. Aileme hiç zaman ayıramıyorum, içimden gelmiyor. Hayat çok anlamsız geliyor. Susmak benim için huzur artık. Arkadaşlarımlada aram açıldı. Onlarda dolaşmaktansa yalnız olmayı tercih ediyorum artık. Gereksiz şakalar, gereksiz sohbetler ve geresiz insanlarla dolu olduğunu düşünüyorum arkadaş çevremin. Eskiden yanlarından ayrılmazdım. Son 1 ayda kardeş gibi bildiğim kişilerden fazlasıyla kazık yedim. Hepsi ikiyüzlü geliyor bana, yalanlarla dolu olduğunu düşünüyorum. Hiçbikimseye güvenim kalmadı. Kulaklık ve şarkılar benim için herşey artık. Sinirlenimce hemen gözümden yaş geliyor. Bazen anlamsızca ağlıyorum. Ailemde kavgalar çoğaldı artık ve arkadaş çevrem ikiyüzlülerle dolu. Gerçekten maddi ve manavi açıdan güzel bir hayatım vardı. Şimdi manaviyat gitti.. Kardeşimle küçük bir söz atışmasında gözümden yaş geliyor. Onunla kavgamda bazen kendime hakim olamıyorum. Ona vurduğumda ondan çok beni acıtıyor adeta içim gidiyor. Bügünde aynısı oldu küçük bir söz kavgadında gözümden yaş geldi.. Benim zayıf kişilikli oldumu düşünmesinden korkuyorum cidden. Bana göre gerçekten güçlü kişiliğe sahibim. Bunları yazmak bile rahatlattı beni.. Sizce psikoloğamı gitmeliyim? Ve aileme psikolok meselesini nasıl açıklayabilirim? Şimdiden teşekkürler.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Yaşamayan bilmez emin ol seni anlıyorum piskolojik bir destek Almanı tavsiye ederim herseye bir cevabı olan ben ben bile şu ana sana tavsiye veremem bir uzmanın yardımı daha doğru olur

0|0
    0|0
    • Düşüncelerimi bildirdiğin için teşekkür ederim. Ama psikolok meselesini nasıl söyleyebilirim aileme?

• Bence şu sıralar pek iyi değilim ve kendimi boşlukta hissediyorum konuşmak için ise kimseye güvenemiyorum şu sıralar bu yüzden piskolojik destek almak istiyorum tarzı şeyler söylersen anlayışla karşılarlar bence

• Hmm, teşekkür ederim. İyi günler..

En İyi Erkek Görüşü

• Dost dediğin bir ya da iki kişidir.. Çevrende arkadaşın diye dolaşan gtler başın sıkıntı girdiğin de bırak yanında olmayı arkandan dedikodunu da yapabilir. Eskiden iki yūzlū derdik bu tūr yvşaklara.. Şimdi ikiyūzlūsūnū bulmak bile hayal oldu, birbir surat olmuş insanların geneli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hoşgeldin aramıza :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu durum biraz vahim, psikoloğa gitmelisin.

0|0
    0|0
  • Beni mi anlattin la sennn

0|0
    0|0
Yükleniyor...