Ailem hakkında?

Şimdi ben 20 yaşındayım , babamı 4 yaşındayken kaybettim annemle beraber yaşıyorum. Akrabalarımız farklı farklı şehirlerde baba tarafım Ankara 'da. Anne tarafım bildiğiniz yurtdışı yurtiçi bırakmamışlar heryerdeler.
Her neyse ; annem 3-4 aydır bir adamla görüşüyor , yalnız ölmeyecek sonuçta evlenmesini isterim tabiki, adamla bu cumartesi tanışacağım. Adamın birde 11 yaşında oğlu var pikniğe gitmeyi düşünüyoruz.
BEN NASIL DAVRANACAĞIMI BİLMİYORUM HEM ADAMA KARŞI HEMDE ÇOCUĞA KARŞI öncelikle bunda tavsiye verirseniz memnun olurum.
2. Olarak bu hayatıma sorunda getiriyor tabiki hem reşit olmadığım için hemde annem bu kadar sene boyunca benimle yaşamaya alıştığı için ; benden ayrı kalmak istemiyor ben yaşadığım şehirde kalıp okulumu burda bitirmek istiyorum annemse gideceğimiz şehire kaydımı aldırmak istiyor , bu en büyük sorunum çünkü sevdiğim insan , babamın mezarı ve ailemden sevdiğim 8-9 kişi burda ; BUNUN HAKKINDA DA NE YAPABİLİRİM SÖYLERSENİZ SEVİNİRİM.
3. Olarak nikaha sevdiğim insanı da çağırdım ilişkimiz 2 sene olacak neredeyse ama sadece ailemden annemle tanıştı nikaha ailem geleceği için sorun olur mu sizce?
BUNLARA CEVAP VERİRSENİZ ÇOK MEMNUN OLURUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM :)

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Birincisi adama kankan gibi davran çocuğa da kardeşin gibi.

İkincisi annen ile git. Yaşın daha genç ve evlenecek yaşa varmana daha çok var. Felaket tellallığı gibi olmasın ama evleneceğin çocuğun o olduğuna inanmıyorum onca zamanda illaki ayrılırsınız. Hayatını hiçbir zaman başkasına odaklama.

Üçüncü olarak nikahta sana fazla yanaşmazsa sorun olacağını düşünmüyorum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Doğal ol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sorun olmaz, dert etme

0|0
    0|0
  • şimdi sevdiğin çocukla birlikte o sevdiin arkadaşlarınıda çağır onlarnda görmesini istiyorum dersin o kadar :D kimse karışamaz ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• annene mutluluklar ve sende umarım istediğin şehirde okulunu bitirirsin bence tanışırken hiç dert etme sonuçta annenle uzun bir hayatı paylaşcak olan biri o ve 11 yaşında bir erkek çocugu bence on nümero kankan olabilir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...