Kafanıza silah dayasalar dininden vazgeç deseler kanıt olarakta Allah'a küfret deseler küfreder misiniz?

Kafanıza silah dayasalar dininden vazgeç deseler kanıt olarakta Allah'a küfret deseler küfreder misiniz?

• Küfrederim
    12% (4)20% (9)16% (13)Oy Ver
  • Küfretmem
    76% (26)67% (31)71% (57)Oy Ver
  • Bilemiyorum
    12% (4)7% (3)9% (7)Oy Ver
  • Diğer (Belirtiniz)
    0% (0)6% (3)4% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• Silah zoruyla olduğu için küfrederim. Günah değildir çünkü Allah zor durumda olduğumu biliyor

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Var olup olmadığı belli olmayan imgesel bir varlığa küfretmek ya da hayatına son verilmesine razı gelmek..

0|0
    0|0
  • Bırak din değiştirmeyi 1 metre sağa sola kaymam leş gibi inadım vardır

0|0
    0|0
  • müslüman değilim, allah nefret ettiğim bir kavram yapardım muhtemelen.

1|0
    0|0
  • başına silah dayanan biri olarak, doğrularımdan hiçbir zaman vazgeçmedim..

0|0
    0|0
  • Öyle bir durumda cenazem kalkmış demektir artık ciddilerse

0|0
    0|0
  • Tabiki de dinimden vazgecmem. Muslumanlara cok iskenceler yapildi ama biz direndik. Yine direniriz. Sehit. olmak kadar güzel bir sey var mı

0|0
    0|0
  • birisi kafama silah dayadı diye ne dinimi değiştiririm ne de Allah'a küfrederim.. illaki öbür tarafta yüzleşiriz derim onun anasına söverim..

1|0
    0|0
  • Normalde zor durumi geçiştirmek amacli burada düşman kandirilir ve kufredilebilinir.

Ancak mükemmel takva gemileri yakıp Ehad diyerek sehit olmaktır

0|0
    0|0
  • etmem elbet bir gün ölcez ne korkucam

0|0
    0|0
  • Öncelikle vazgeçtim derim hadi beni bırak sonra silahı aşağı indirince silahı elinden alır... Neyse. Önemli olan dilin ne dediği değil benim içimdeki inancım. Böylece hem imanım kurtulur hemde canım.

1|0
    0|0
  • Mümin insan , Rabbine emanet olduğunu bilir.
    Bunu bildikten sonra ateş etseler ne yazar?

0|0
    0|0
  • kesinlikle dinimden vazgecmem. öldürsünler hiç değilse şehit olmuş olurum

0|0
    0|0
  • Şehitlik ayagima gelmis teper miyim 😍

1|0
    0|0
  • etmem kesinlikle

0|0
    0|0
  • Direkt sıkacaksa demeyedebilirim ama dense de bir problemi yok tehtid altındayken.

0|1
    0|0
  • Ondan daha iyi ölüm şekli mi var?

Küfretmezdim şehit olurdum..

0|0
    0|0
  • kafama silah dayanmadan vazgeçtim o saydıklarından. gayet rahatım ve mutluyum.

0|0
    0|0
  • Zaten dinsizim ve günde sayısız kez ediyorum.

0|0
    0|0
  • o degilde anket sonuclarinda kendi milletimden sogudum musluman ulke degilmiyiz lan bilmiyorum nee..

0|0
    0|0
  • Küfretmem diyenlerin yüzde 90' öyle bir eder ki :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Zaten insanlarda bir buna sarmamıştı.. :ı

0|0
    0|0
  • Zate kafir olarak yaşamaktansa müslüman olarak ölürüm. Ha burada beni değil, 7 sülalemide öldürseler yapmam.

0|0
    0|0
  • Hayır Allah korusun etmem sıkarsa sıksın Habeşi Bilal kayalik koyup üstüne dinden vazgecirmeye çalıştılar O vazgecmedigi sürece kayaligi buyuttuler daha ağır koydular ve asla vazgecmedi VAZGECMEM♥!!!

0|0
    0|0
  • dönek miyiz biz

0|0
    0|0
  • öldürsünler beni ben dinimden vazgeçmem

0|0
    0|0
  • Asla kufretmem

0|0
    0|0
  • Bu kadar saçma ve salakca bir soruya bide anket yapmış insanoğlu nereye gidiyor Ey Yüce Allahım

0|1
    0|0
  • İntiharın sonu sonsuza kadar cehennemde kalmak. Yaşama şansım varken bu bile bile intihar olabilirdi. O yüzden mecburen dediklerini yapar, daha sonra tövbe üstüne tövbe ederdim.

0|0
    0|0
    • Ona bakarsan bilali habeşte o kadar eziyet etmelerine rağmen Allahi inkâr etmemiş intihar mı sayılmış sırf yaşamak için haşa Allah i inkâr mı ediceksin

• @imkânsızzz933 din de böyle bir kolaylık var sahih kitaplar da geçiyor bu kalben küfretmediğiniz sürece lafız olarak küfür caiz hatta lafzen inkar etmek ölmekten daha güzel

• @fiskosfiskos hmm o zaman devam canım benim ne olursa olsun küfretmem ben istediğini yapabilirsin sen

Yükleniyor...