Kapalı bir kızım ve kavga var napıcam?

ben kapalı bir kızım ve okulda genelde sakin durduğum için laf tartışmaları çıkıyo ve yarın büyük ihtimalle benimle kavga edicekler kapalı olduğum için uzak duruyorum ama çok kaşınıyolar yani pek iyi kava ettiğim söylenemez ama gelirlerse edicem başımı açarlar diye korkuyorum sizce napmalıyım kavgayı ben değil karşı taraf çıkarıcak lütfen yardım edin napmalıyım

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bir yerde korkusuz olacaksan ya da kendine güven ya da iç güdülerine yardım al. Kavga çözüm demek değil, ikinizden bir canına yanacak sen hoş bir davranışmı? Kesinlik yetişkin iki kıza yakışmıcak hareket konuşmak doğru bir davranış olur. Karşındaki yürek var bunu yaparbilirse

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ulaann ben olcam varya o kızların kafalarini merdiven demirlerine sürter kıvılcım çıkartırım yaptimda iyi oldu.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• sorunu sona kadar okumadim ama yetiskin biri olarak yetiskinlerin kavga etmesine karsiyim ama eyer illa movzu kotuyse ilk saldiran sen olma birak ilk once o sana saldirsin isabetli vurursa direk yuzune yumruk at burnuna falan ayaklarinida kullan onun bobreglerine karacigerine isabetli vurursan nefesi kesilir hayatini kaybedebilir o derece her sey ola bilir o yuzden karsiyim dilin varsa konusarak hall et bu kadar iyi gunler !!!

0|0
    0|0
  • Şu cekemeyen insanlar uyuz oluyom onlara valla yapacak birsey yok ya allah diyecen dalacan ortaya zaten sactan yakala birakma onlar iptal tanidik bir yerde olsan adam toplar gelirdik ama neyse

0|0
    0|0
  • İlk saldıran sen olma. Ayrıca şikayet edebilirsin.

0|0
    0|0
  • Dini ve dindarları sevmem ama o kızların ağzını burnunu kırardım.

Durumu ailene ve rehberlik hocana söyle.

0|0
    0|0
  • Kawgada beymiş boşwerin bunları

0|0
    0|0
  • Niye kavga edeceksiniz ulkemizde yeterince kavga yok mu

0|0
    0|0
  • dovvvvv

0|0
    0|0
  • Kavga edemez sen dayak yersin

0|0
    0|0
  • bir iki arkadas topla yanına

0|0
    0|0
  • dayak yemekten değil başının açılamsından mı korkuyorsun? çok saçma

0|0
    0|0
  • Yumruk çalış tekmeleri iyi kullan. Karın boşluğuna vurursan rakip etkisiz olur

0|0
    0|0
  • Açılan baş olsun kıç olmasın sıkıntı yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kavgaya girme hic bir sekilde

0|0
    0|0
  • Hocana soyle

0|0
    0|0
  • Yakın arkadaşlarin var mı

0|0
    0|0
  • kiyamam lan uzulme bence mudure soyle s*k analarını

0|0
    0|0
  • Türbanın iğneleri ağzına yüzüne batarsa görürsün bulaşma hiç

0|0
    0|0
  • Evden çıkmadan önce 3 defa Yasin suresini oku.

1|0
    0|0
  • Onlarla uğraşma

0|0
    0|0
Yükleniyor...