Bıktım artık yahu?

Tuttuğum notlar hep düzenli ve güzel olduğu için millet yazmıyor yazmıyor sonra bir yerleri sıkışınca "kanka notlarını versene kanka notlarını çekip atsana" diyolar. atıyorum atıyorum ama bir yere kadar. Düzgün bu dille olmadığını söylediğimde de bencil olan ben oluyorum. Kötü olan ben oluyorum. 2 kere en ayrıntılı notlarim kaybedildi. Bişeyde demedim artık isteyenlere fotoğrafla gönderiyorum ama gücüme gidiyor. Herkes bir yerlerini gezdirirken sen harıl harıl not tut sonra herkes senden istesin. Yakın kankalarıma hadi neyse atayım diyorum ama onlar da aynı şeyi yapıyorlar hatta emrivaki bir şekilde. Bıktım artık cidden. Napcam arkadaşlar?

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

• "Sürekli yaptığın iyilik, bir süre sonra görevin haline gelir" diye bir söz vardır..
    Seni çok iyi anlıyorum.. Malesef insanlar böyle.. :/
    Yapacağın en güzel şey notlarını deftere değil A4 kağıtlarına tutmak..
    Her birine sayfa numarası ver.. Ve asla hepsini bir arada tutma.. Bazıları daima eksik (evde) olsun..
    İstedikleri zaman da "notlarımın yarısı kayıp kanki" dersin, o beleşçiler de kendilerine başka bir av ararlar..

1|0
    0|0
    • Bu arada notlarını A4'e tutunca gerçekten de kaybolabilir, o yüzden her bir sayfanın fotoğrafını çekip mutlaka bilgisayarında muhafaza et.. Kaybolursa oradan çalış veya oradan kağıda print et..

• Derslerinde başarılar.. :)

• Çok sağolun :)

En İyi Kız Görüşü

• aynı durum bende de oluyo bunun içinde mesela notlarını yazılı günü getir ondan öncesinde getirme defter istediklerindede unuttum falan de ama notların sakın bikaç gün önceden götürme

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yok öyle yağma. Sen sabahın yedisinde kalk git. Derse gir telefon oynamadan not tut, eve git temize çek, hayatından başarın için fedakarlık et,

Onlar kalksın 11'de, imza attırıp gezip tozsun eğlensin başı sıkışınca not istesin...

Bunu açıkça böyle yüzlerine söyle. Anlamıyorlarsa şahsiyetlerinde sorun var, muhatap olmana bile değmezler.

0|0
    0|0
    • Haklısın bide öyle deniyim. Gerçi kötü olan yine ben olcam ama..

• Kesinlikle söyle tabiki. Ben de gezmesini bilirim uyumasını bilirim demekte ayıp bir şey yok. Hani 1-2-3 defa olsa zor durumda kalsalar neyse de eğer bu alışkanlık halini aldıysa kendini kullandırtmayacaksın

• Cidden öyle haklısın

• Ziktiri çekeceksin bende yaşadım bunları ama baktım bitecegi yok sonunda ücretlendirdim sende öyle yap parasını veren notunu alsın yoksa başka kapıya yardırsın

1|0
    0|0
    • Üniversite olsa öyle yapardım ama lisedeyim abi. Aynı durum olmuyo bide arada yakın arkadaşlar da var bişey diyemiyom

• kırmaktan korkma yoksa sırtından hiç inmezler

• Aklımda bulundurucam :)

• at eline mi yapışır

0|0
    0|0
    • Galiba sen de bahsettiğim türde birisin. Kendi notunu tut eline mi yapışır

• O zaman o müthiş yağcılığınızla beraber bir kişiye yüklenmektense başka çözümler arayın hadi eyvallah

• eyvallah pintii

• atmak zorunda değilsinki onlarında eli aklı var bence verme foto çekip bile gönderme.

0|0
    0|0
    • Sonra bencilsin kötüsün diyolar zoruma gidiyo bu sefer

• Sağolun :D çözüm yollarını tek tek elden geçircem

• Seni kullanmalari izon verme ;)

• ddddd:(

0|0
    0|0
  • parayla sat

0|0
    0|0
  • Kağıtlara yaz... Sonra dağınığım kaybettim de

0|0
    0|0
    • Elimde mecburen görüyolar abi kagitlara yazsamda... Yoksa nasıl calisayim yani saklayarakda olmuyo

• Sen kullanılmaya mahkumsun...😞

Kızlar Ne Diyor 9

• ver sende ne var yani kamu hizmeti ne güzel..

0|1
    0|0
    • Yazdığımı iyi okumadınız galiba neyse

• Atma yav ne olacak

0|0
    0|0
  • Notlarını verme

0|0
    0|0
    • Vermemekle bitmiyor iste bir ton laf işitiyosun

• Not tuttunu bilmesinler

0|0
    0|0
  • Bisver bencil desinler ya da parayla de

0|0
    0|0
  • De ki bende tutamadım not mecbur değilsin

0|0
    0|0
  • Atmıcaksın ben atmıyorum şahsen sende hayır demeyi ögren bir yerden sonra senin üzerinden gecinmeye baslarlar

0|0
    0|0
    • Aynen * bu sefer kötü olan bencil olan ben oluyor işte

• Bosverr senin yanında olan kalır olmayanda defolup gider takmıcaksın bu kadar

• Sağolasın haklısın

• aynn

0|0
    0|0
  • biz de çok istedik. verme desem kendimle çelişcem :) #efe

0|0
    0|0
Yükleniyor...