İnsanlar neden bu kadar kırıcı?

Bugün bir video ödevim vardı ve kendi videomu çekmem gerekiyordu çektim ve sınıfta izledik hatta hoca çok beğendi ve 100 verdi beklediğinin üstünde bir çalışma olduğunu söyledi. Sınıfta ki ödevi bırakın getirmeyi yapmaya bile üşenen boş insanlar salak salak yorumlar yaptılar. Bu gerçekten çok sinir bozucu. Sizce insanlar neden bu kadar kırıcılar?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü çekemiyorlar.. çünkü sen onlardan ön plandasın bu durumda.. çünkü seni kıskandılar.. çünkü sen ödevi yaptığın için onlar yapmadığından dolayı kötü duruma düştüler..
    Ve insanların ne dediği önemli değil sen sana gerekeni yapmışsın ve öğretmeninden gerekli övgüyüde aldığına göre arkadaşlarının anlık çekememezliğinden kendini kötü hissetme. :D
    Öğrenciyken böyle şeylerle karşılaşmak çok sık oluyor hepimizin olmasada bir çoğumuzun başına gelmiştir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Onlar hayatta bir halt beceremeyecek için rahat olsun. Yapmaya devam et ne kadar gözlerine batarsan o kadar doğru yoldasındır.

2|0
    0|0
  • Bendensin, çok manyak ödevler yaparım, sesimle :D videolar animasyonlar, anlatımlar, Sınıfımdakiler ağzı açık bakar, münazarada rap yaparım, ölürler bazıları hasta olur :D Bazıları varki yok şurası kötü yok bilmem neresi şöyle daha iyi olurdu :D Man I did it, yaptım işte en iyisi bu, ben daha iyisini yapana kadar en iyisi bu :D

1|0
    0|0
  • Meyve veren ağacı taşlarlar...

2|0
    0|0
  • Kıskançlık :)

1|0
    0|0
  • çünkü kıskançlar :). bu kadarnı yapabiliyolar. mallar çünki

2|0
    0|0
  • Sen şu ödev vardı hocaaam diyen kızsın tanıdım seni 0.0

1|0
    0|0
  • kaale bile almaya değmez bunları.. es geçiniz.. sinirlemenize gerek yok bence.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çekemiolar şaka yaptıklarını filan düsunuolar heralde

1|0
    0|0
  • Kalitesiz insanlar. Kırılma. Salla gitsin.

1|0
    0|0
  • İnsanlar bencil boşver sen onları

1|0
    0|0
Yükleniyor...