Kız arkadaşımın yanında dayak yedim?

Kız arkadaşımla birlikteyken 2 tane serseri tarafından darp edildim. Kavga etmeyi pek beceremem zaten kendimi veya sevdiğim birini savunmak zorunda kalmadığım sürecede etmem. Sonrasında evine gitmesini söyledim konuşmak istedi ama öfkeli davrandım ona sizce gözünde küçük düşmüşmüyümdür.

0|0
11|16

En İyi Kız Görüşü

• Hayir. Seni seviyosa yaninda olmak ister ters davranma kendini kotu hissetme birak izin ver yaninda olsun sende daha iyi hissediceksin oda.

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeklik adamlık bilekle kavgayla gürültüyle olmuyo bro, 2 tane kardeşim kqvga için programlamış kendini, gelmiş seni dövmüş bir de kızın yanında. Şimdi onlar adam mı diye soruyorum sana?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ayy fena olmuş karizma biraz çizilmiş. geçmiş olsun canım

0|0
    0|0
  • Ne alaka 2 erkek saldirmis. 1 erkek bile saldirsa olabilir yani. Ama yinede savunma karete kursuna filan gidebilirsin bu durumdan eahatsizssan. Birilerini dovmek icin degil kendini savunmak icin.

0|1
    0|0
  • ben böyle şeyleri takmam. Neticede sende insansın ve gayet normal birşey...

0|0
    0|0
  • Sanmam ben oyle dusunmezdim

0|0
    0|0
  • Hayır öyle şey mi olur..

0|0
    0|0
  • tabiki hayır onlar karaktersiz teke tek cıkmaları lazımdı hıc kafana takma bıle

0|0
    0|0
  • Karizman çizildi canım kusura bakma

0|0
    0|0
  • öfkeli davrandıysan evet

0|0
    0|0
  • bu kotu olmus tabi :

0|0
    0|0
  • Olur öyle şeyler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• geçmiş olsun, seni gerçekten seven birisiyse zaten o tarz bişi düşünmez, ama senin bağırman onu üzmüştür açıkçası

0|0
    0|0
  • Düşmüşsündür %100. Bir kızın yanında dayak yiyen erkek pek hoş karşılanmaz. Sana tavsiyem dövüş kursuna yazıl. Ben boks yapıyorum ama onu bırakıp muay thai ye başlicam sende başla

0|0
    0|0
  • Pek iyi bir durum değil tabi ki. Ancak 2 kişiyi birden dövmeni de bekleyecek değildir herhalde. En azından kaçmamışsın kavga etmişsin. bu da bir artı diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Karizma cizilmis biraz ama ona sozlerinin ve düşüncelerinin gücünü goster. Gerekirse biraz teknik öğren adamlari yamult 😄

0|0
    0|0
  • iyi de ona niye ofkeli davranıyosun, kucuk goruyosa seni kız arkadaslık durumlarını gozden gecirmek lazim

0|0
    0|0
  • Kötü olmuş ama bu durumda seni yalnız bırakmak istemez çokta tersleme

0|0
    0|0
  • kızın yanında küçük düşmek bizim gururumuza elbette dokunur ama seninle konuşmak istiyosa terslemeden güzelce konuşun

0|0
    0|0
  • Umursanmamalı bu konu bence adam laf atsa bvişey yapmasan daha mı iyidi?
    Ayrıca kimse bruce lee değil :D

0|0
    0|0
  • adaletsizlik var 2ye 1 durumu zaten küçük gördüyse ayrıl gitsin onun beyni küçüktür

0|0
    0|0
  • 2 kişi bir kişiye dalmışsan sen degilde o zuzular gözde küçük düşmesi gerekiyor

0|0
    0|0
  • bana saldırıcak cıkmadı daha cıkarsa payını verrim evel allah

0|0
    0|0
  • Düşmüşsündür

0|0
    0|0
  • Bu çok utanç verici bir durum

0|0
    0|0
  • hayır ne alaka keşke kavga etmeseydin

0|0
    0|0
  • Onun gözünde artık bir acizsin sen. Aynısı bana da olmuştu inanmak sana kalmış, ama kızlar onemser böyle konuları ve yanında güvenecekleri birini ararlar. Maalesef o kızdan ümidi kes artık, öyle bir zaman gelir ki bu olay yine gün yüzüne çıkar utanırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...