Takip ediliyorum tecavüz den korkuyorum ne yapmalıyım?

Selam kardeşler ben küçük bir ilçede yaşıyorum burda çogu insan birbirini tanır bizim evimizin 3 ev ötesinde oturan evli bir adamın sözlü tacizine ugradım ne söyledigini anlamadım ama arkamdan yüksek sesle söyledigi için taciz olarak degerlendiriyorum. Geçen yaz ben yoldan yürürken beni bayagı takıp etti gittigim yere kadar ben farkındaydım ama çevre tanıdık doluydu sesimi çıkaramadım sonra ben tlfnla knuşuyomuşum gibi yaptım ve yavaşladım adam önümde yürümeye başladı ben daha çok yavaşlayınca adam az ötede durup ayak kabısıyla ilgileniyomuş gibi yapıyofu neyseki kuzenime denk geldım caddenın diger tarafından bayagı baktı ama cesaret edemedi gelmedi bir kaç hafta öncede böyle bir olay yaşandı bir erkek kardeşim var babam yok vefat etti anneme söylemek istemiyorum telaşlanmasın üzülmedin die dayılarım var ama yurt dışındalar ne yapabilirim aileme söylemeden lütfen akıl verin heftalardır uyuyamıyorum üniye hazırlanıyorum ama sürekli ya başıma bişey gelirse die düşünmekten ders çalışamıyorum allah razı olsun şimdiden.

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Çok kötü bir durum ya üstelik evli barklı Allah bilir çocuklu adam. Sanırım erkekler belli bir yaştan sonra sapıklaşıyorlar. sakin bir yerde olmanda kötü tabiki ama birilerinden yardım istemen lazım en azından bilsinler durumu şu aşamada şikayetçi olsan uyarırlar belki gözü korkar bir daha yapamaz diyorum ben bir yetişkin erkek akrabanada söyleyebilirsin çünkü baştan önlemini almak gerek böyle şeylerde prenses...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Direk polise söyle böyleleri ölmeli

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hastane ve polis...

1|0
    0|0
  • polise başvurabilirsin.

1|0
    0|0
  • polise gidiceksin o zaman
    şikayetci olacaksın

0|0
    0|0
  • Polise git ya da ailene ilet.

1|0
    0|0
  • Erkek kardeşin kaç yaşında küçükmü? Annene söylemek istemiyosunda ya kime söyleyeceksin, büyük birinin o adama ağzının payını vermesi veya polise şikayet etmesi lazım.

0|0
    0|0
    • 17 yaşında ve çok sinirli eger ögrenirse hiçkimse tutamaz öldürür birinin bakmasına bile tahammül edemiyo

• Seni koruyacak yaşta bir kardeşin olmasına sevindim ama.

• Evden çıkma

0|0
    0|0
  • POLİS !

Özellikle bu tip durumların iyice arttığı şu dönemlerde, Polis'in yeterince hassasiyet göstereceğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Bence cesareti artarsa polise şikayet edin yoksa azıtır bu zamanla :((

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Polise git. Annene söyle tabi telaslansin tabi nolucak alla alla sonra her gün üzülüp aglamaktansa önlem alsın. Bu tür şeyler aileden kesinlikle gizlenmemeli. Ben orda olsaydım o adamı ahıra bağlardım.

1|0
    0|0
  • biber gazı ve elektro şok al yanında çakı taşı

1|1
    0|0
  • Şikayet Et.

0|0
    0|0
Yükleniyor...