Annemden nefret ediyorum?

annemle hem tartışıyoruz ayrım yapıyor beni aşağılıyo bazen dövüyo beddua ediyo ondan artık iğreniyorum hasta olduğum halde beni zorla çalıştıryo kardeşimde hasta onun dinlenmesine izin veriyo ama bana gebersende iş yapacaksın diyor babam öyle değil çok masum biri bisede sıkça sevgisini belli eder onu çok seviyorum ama annem öyle değil ona anne bile demek istemioyur 2 yaşındakı ve 9 aylık kardeşimi bile dövüyo onu uyarıyorum babam bana çok değer verdiği için ıkımıze allahsız kitapsız diyo ne yapmalıyım :(

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Haydaaa nasil bir anne ya

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Annen üvey mi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• anneni dövmelisin bence ciddiyim

0|0
    0|0
  • Bazen banada beddua ediyor annem, ama takmıyorum. Üzülüyormuyum evet biraz. Ama annem bana küçücük olaylar yzünden beddua ettigi icin. Bedduasnn utmayacagnı bliyorum. Bosver sende üzme kendini

0|0
    0|0
  • Bana ulaş vardır bir yolu mutlaka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Zor bir durum Allah yardımcın olsun. Fazla bulaşmamaya çalış bence. Psikolojik sorunları olabilir

0|0
    0|0
  • Kusura bakma ama onun anneliğine tüküreyim (!) Ne demek; 9 aylık ve 2 yaşındaki bebeği dövmek? Bana adresini ver polise şikayet ediyim! Günah be o çocuklar günah, günah... !

0|0
    0|0
    • babam hep kızıyor uyarıyor ama dinlemeyip babam evde değilken dövüyo

• O çocuklara el kaldırmasına izin verme. O bir anne evet ama haksızlık yaptığını yüzüne yüzüne vur ve bence acilen bir meslek edinip oradan uzaklaş. Kardeşlerinide yanına al

0|0
    0|0
    • diyorum ama tersliyo onunla sorunlarımı rahat rahat konuşamıyorum hemen tersliyo

• Ya terslesin napabilir ki sanki. Seni dövecek gücü yoktur kendini koruyabilirsin. Böyle annelere sözünü sen geçireceksin. Bırak kafanı dik tut

• Benim annem babam o kadar değil ama ayrım yaptığı doğru ablam ve ben arasında.. Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
  • bir psikologa gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...