Sigaraya başladım, Sigara hakkında bilgi istiyorum?

Arkadaşlar öncelikle sigaraya başlama gibi sabit yorumlarda bulunmazsanız sevinirim.

Öncelikle 1 ay oldu başlayalı bir anda istedim ve araştırmaya başladım içtim başımı döndürdü bir diğer değişle anı yaşattı diyebilirim herneyse araştırdım internetten falan marlboro blue ıce mentollü yeni başlayanşar için güzeldir falan dediler bende sigara kokusunu pek sevmediğim için mentollünün tadını begeniceğimi sanmıştım, ve gidip bir paket aldım fakat kutuyu actıgımda kokusu hala burnumda ve her hatırladıgımda midem bulanıyor cünkü çok yougn mentol kokuyordu sıgara kokusuylada bırlesınce pek guzel oldugunu söyleyemem herneyse denedım bır ıkı tane ınanın bana çöpe attım menthollü sigarada bir daha içmicem :) bana göre değilmiş.

Herneyse ben araştırmaya devam ettım cok ağır bir sigarada istemiyorum, marlboro touch yani light olanı baya benimsedim hosuma gıdıyordu o zaten cevremde bır cok kısının kullandıgı sıgara herneyse onu aldım ıcımı gayet guzeldı hersey guzel ama anlamadıgım bır konu var sıgara aslında tatsız tutsuz bırsey sanırım sadece ıcıne cekıyorsun yoksa tadından alıp ıcmıyorsun sanırım boyle tadından ıcıyor olamayız bence doğru mu?

herneyse ben bunu ıctım tabi gunde en fazla 2 tane ıcıyorum yetıyor kızlı ortamlarda kızlarla karsı ıcmenın tadı hıcbırseyde yok tabi...

marlboro sarı filtreymiş kokusu bır garip geldi kötğ değil tabi ama sarı filtre katkı maddesi gibi kokuyor herneyse parliment önerdiler beyaz filtre falan diye ben bırde onu aldım onuda denedim parliament agua blue olanı aldım touchla oranı aynı olan oda guzeldı gerçekten marlboroya oranla daha az koku bıraktıgını gördüm ama içimi çok çok az fark olsada sanki bir az daha serttı ama anlaşılmcşak kadar az yani onlar dısında sigara denemedım içiceksemde en kalitelisini içmek

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Öncelikle ben Marlboro Blue İce içiyorum oldukça güzel tadı var ama bu durumun alışkanlık ile ilgili olduğunu düşünüyorum , zira daha önce içtiğim mentolsüz sigaralar beni mentollü sigaralar itti diyebilirim , bu arada keşke sigarayı atmasaydın :D

sigarayı zaten içtiğinde dumanı içine çektiğinde tütüne göre tat alırsın ki , o açıdan sigaranın keyfini alabilirsin , mesela ağır sigaralarda var onları içtiğinde bogazın acır , mesela kırmızı 2001 sigarası çok hafif bir sigaradır denemeni öneririm

sigaranın kalitesine göre içmek elbette bir istek olabilir ama nasıl bir sigara içmek istiyorsun mühim olan o , ağırmı? hafif mi? sanırım anladığım kadarıyla hafif seviyorsun , bence Kırmızı 2001 dene fiyatı ucuz ama benim gördüğüm en hafif sigara o :)

0|0
    0|0
    • blue ıce güzel kötü değil tabiki ama bana göre degıl ben begenmedım yani, ben haıfıf ıstıyorum evet ama o kadarda hafıf degıl marlboror touch veya parliament aqua blue gerçekten tam istediğim tarz aslında ama tadı tuzu yok işte sigara içmek istemesem Şu an bırakırım ama ıcmek ıstıyorum ama ta tuz alamıyorum sadece bas döndürme degısık bır haz o kadar

• sigaradan diyorsan eğer ;
      oldukça tat alıyorum ama bu ara vücut yaptığım için pek içemiyorum :)
      bak mesela şekerli birşey yedikten sonra bir sigara içersen tat alırsın :)

• hmm anladım denicem :) yani nasıl tat alıyorsun derken pek tat tuz yokk ya o yüzden dedim

Yükleniyor...