Annem neden beni kötülüyor ?

bu sabah ki olayi anlaticam sizlere ben 23 ablamda 24 yasinda arabasi var sabah komsulari aldi sahile gittik piknige annem komsu falan hepsi oturmus ablami övüyolar beni de eziyorlar olur olmaz konuşuyorlar kırılıyorum bende kenarda oturuyorum annenin gözünün içine bakiyorum birşey desin diye bir yerden gelsek annem hemen ablan araba kullandi yorgun kalk evi süpür kalk şunu yap bunu yap diyor yeterki otururken görmesin beni hep toplum içinde beni küçük düşürüyor hic beni övdüğünü görmedim babamda öyle ehliyet alayim dedim babam işe git al dedi bir sene dershaneye gittik onu ödemedi ameliyat olmam gerekti olamadim karsilamadilar masrafi hani anlama bunlari yapiyolar neden bana yapmiyolar

Güncellemeler:
Ablam özel okulda okudu kursa gitti ehliyetini aldi hepsini de babam karsiladi simdi altında son model araba var onuda babam aldi ben istedim karsi cikti evlat ayiriyolar işte

1|0
13|8

En İyi Erkek Görüşü

• O evden ayrıl evlen.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir işe girebilmek için uğraş ve o aileden kesinlikle uzaklaş. Çünkü normal bir ailede ameliyat olacak var ise o araba satılır, yetmezse üzerine bir şekilde para eklenip yine olması sağlanırdı.

7|8
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Genelde buyukleri ayrımcılık yapıyorlar tipik örneği benim :D ailemden kimseyle konusmuyorum yalnızım yani :D

1|0
    0|0
  • Ablamı istemeye geldiklerinde konu bendim.
    Babam bizim oğlanda okulu uzattı 8. senesi bu sene, inşallah bitircek dedi.

1|0
    0|0
  • araba kullandi yoruldu :D :D sesli güldüm.
    allah yardimcin olsun. ayrimcilik kötü birsey.

1|0
    0|0
  • Kıyamam çok tatlı 😭

1|0
    0|0
  • Sen kesin üvey evlatsın.

0|0
    0|0
  • Sanki bunu daha once okumustum

0|0
    0|0
  • Çok dramatik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Belki daha azimli olman icin ama kotu yontem

1|0
    0|0
  • Çünkü her şeyi senin yapmanı senin çabalamanı istiyorlar.
    Böyle yaparak seni buna zorluyorlar ama bence kötü yapıyorlar.

0|0
    0|0
  • Direk evden ayril bilemm ne diyenleri dinleme. Sana tavsiyem otur annenle ortamda beni yermenden rahatsiz oluyorum diye konus.
    Ayrica ayrim yaptiklarini dusunuyorsan annen babandan once ablanla paylas uzuldugunu belli et. Ablan annen ve babanla zaten konusacaktir.
    Birde baban ve annenle konus ablama bunlari yaptiniz bana neden yapmiyorsunuz diye kavga ederek degil gayet sakin. Cunku 2+2=4 u sinirliyken solesen onda bile zitlasabilirsin. O nedenle sakince konus. Cevaplarini merk. ediyorum.

0|0
    0|0
  • Annenle samimi olarak konusmayi dene

0|0
    0|0
  • Kizim benim annemde oyle iticiler kopek gibi davranacaksin anca oyle anlarlr seni

0|0
    0|0
  • Kötüsündüt

0|0
    0|0
  • Canim cok uzuldum ya ablan ne is yapiyor

0|0
    0|0
  • kötü olmuş.

0|0
    0|0
  • Ablan çalışıyor sen çalışmıyorsan hep öyle kalacağından korkuyorlar ve seni kendi paranı kazanmaya teşvik etmeye çalışıyorlar aynısı banada yapıldı

1|0
    0|0
  • İmkanın varsa hemen bir ev tut çık o evden bu ne ya lan üvey olsan bile ki değilsin böyle davranmaya hakları yok cidden çok sinirlendim hiç normal değil ayrı bir eve çık ve görüşme bir süre tavrını koy hayret bişey ya

0|0
    0|0
  • benim kafama takılan baban ne hızlıymış 9 ay ordan 1 ayda lohusa ne diyem valla

0|0
    0|0
  • Tembelsin

0|0
    0|0
    • Sen ne kadar acımasız birisisin ya? Bu kadar olmaz.

• Neden anlamiyosun ya da yorum yapmasaydin bilmeyen bos bos konuşuyor evde isi gücü yok annemle ve arkadaslariyla gezip elindeki kartla alisveris yapmaktan başka bir halt etmiyor

• O zaman susma susani aile dahi olsa eziyor hakkını yedirme

Yükleniyor...