Hayatta erkek/kız arkadastan daha önemli seylerin oldugunu kaç yasınızda farkettiniz?

Soru cok acık dostlar.
Etrafımda kucucuk kızlar goruyorum erkek arkadas için intar ediyor veya onların her istediğini yapmaya calısıyor, aileyi hiçe sayıyor,çıplak fotosunu atıyor.Çok üzülüyorum. ya da kucuk oglanlar goruyorum kız arkadası yuzunden sinir krizine giriyor, annesiyle kavga ediyor. O insanlar bu siteye giriyorsa yorumlarınızın onlara örnek olmasını dilerim..
Ben üniversitede erkek arkadasımla aynı evde , şehirde kalabilmek için hacettepeyi tutturuyorken Eskişehire gittim. Babama sürekli yalan soyledim surekli.. artık babam arayınca utancımdan telefonu acamaz olmustum.. Simdi bakıyorum da gecmişe ne salakmişim. Bütün paramı o çocuga ve kiraya veriyormusum. O salak ta sonra cekti gitti. Keşke erasmus yapsaymısım, keşke annemin sozunu dinleseymişim. Ben bunu ancak 25 yasımda smdi soyleyebiliyorum. Siz ne zaman farkına vardınız?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Arada fark edip önemsemiyorum arada da bunu hic dusunmeden neler yapıyorum hic kimse için oturup aglamadım bu açıdan mutluyum goz yasima kiyamiyorum ama aglamaktan ote salakliklar yaptigim oldu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bak bu konuyu herkese anlatiyorum degmez diye hele ergenler var ya. Ben lisedeki dostluklardan sonra anladim acikcasi kari kiz mevzulari esasen en bos mevzular

1|0
    0|0
  • Edemedim

1|0
    0|0
  • Farketmek baska hayatini ona gore duzenleyebilmek baska!! Daha cok sey anlayacaksiniz:)

1|0
    0|0
  • ailen okuyor sanırken sen sevgilinin altına yatıyordun öylemi ne güzel

0|0
    0|0
    • al bir de burdan yak :D dostum hukuk okudum ve altına yatmadım yanına yattım :D:D

• oda iyimiş

Kızlar Ne Diyor 2

• 20 yaşımda farkettim yalnız da çok mutlu olduğumu. kimsenin birşeyi hak etmediğini

1|0
    0|0
  • 19 yaşında farkettim. artık herkes ben kadar değerli değil...

1|0
    0|0
Yükleniyor...