Üniversitede pek arkadaşım yok?

Arkadaşlar üniversitenin başında bir grupla takılıyordum bu gruptaki bazı insanlar kendi arasında yakınlaştı ve beni dışlıyorlar sınıfta genel olarak herkes ile konuşuyorum ama konuştuğum arkadaşlarında cok yakın arkadaşları var ve onlar ile birlikte oturuyorlar sınıf düzenine göre onlarla da oturamam Şu an vize tatilindeyim ve moralim cok bozuldu sizce ne yapmalıyım derslerin arasıda cok boşluk var tek kalmak kötü oluyor.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz daha girişken ol cafelerde filan diğer fakültelerden arkadaş edinmeye çalış o sayede arkadaşların çoğalır kendi sınıfına saplanıp kalma ve en önemlisi çekingen olma..

0|0
    0|0
    • Yan fakülteden falan çok arkadaşım var ama bizim ders programımız çok saçma ders saatlerimiz cakısmıyor pek :/

• Teşekkür ederim 😊

• rica ederim :))

En İyi Kız Görüşü

• ben sınıfta kimseyle konusmam gelir dersimi dinlerim cıkar giderim öyle yap takılma sende

0|0
    0|0
    • Bende öyle cok sıkılıyorum ama dersler hem blok olmuyor hem de arası baya var yani insan birilerine ihtiyaç duyuyor

• hee kötü yaa o zaman sen de üstten ders al üst sınıflarla takıl ben üstlerle daha iyi anlaşıyorum

• Maalesef bakacağım artık umarım çözülür :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Guzelliğini ortaya çıkaracak yontemlere yönel. Arkadaşsız görünme. Netten, cafeden, bir yerlerden tanışıp görüştüğün kişiler olsun.
    Hep öyle oluyor. Canı sıkılan arkadaşla görüşüp dolaşıyoruz. Normalde yüzüne bakmadıkları kızı yanında biri var diye kesmeye başlıyorlar.
    Bos salincaga kimse binmekten zevk almaz. Ya salincaktaki cocugu indirirsin. Ya da salincak bosalinca baskasiyla kapisip camura dusurursun. Iste o zaman tadi cikar.

0|0
    0|0
  • Koskoca üniversite sadece senin sınıfında insanlar yok klüblere falan katıl yeni ortamlara gir

0|0
    0|0
    • Zaten sınıf dışında arkadasım var üç gün sınıflar dersim var diğer iki gün baska sınıfla ortak oluyor dersim üç gün tek takılmak kötü oluyor

• Hangi üniversitedesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sende başarılı ol o zaman sana yakınlaşabilirler belki ya da senin gibi tek olan birileri varsa veya az grupla takılan onlarla yakınlaşmaya bak

0|0
    0|0
    • Yok zaten derslerim falan iyidir baya ama oturacak arkadasım yok üç ya da dört kişilik sıralar var orada da grup grup oturuyorlar :/

• Teşekkür ederim önerini dikkate alacağım 😊

• Rica ederim :)

• Demekki kisiligin karakterinde sorun var

0|0
    0|0
    • Ne alaka?

• Bence tam da bu yüzden sen yalnız kalıyosun bu cümleleri kurarken kôtü birisi olduğunu kastederek yazmadan kibarca yazmistim burda aslında bir kac davranisini degistirsen belki daha saglikli arkadasliklar edinmen acisindan yazilmis bir cumleydiama sen onu bile oyle anladin

• Eğer bana kibarca yaklaşsaydın ben de sana güzel bir şekilde cevap verirdim. Bu soruya senden baska insanlar da saygı çerçevesinde cevap verdi kimseye ters ya da kimseyi kıracak bir şey yazmadım okuyabilirsin. Sen beni tanımadan kişiliğim ve karakterim hakkında bu şekilde saygısızca yorum yaparsan benden de sana o doğrultuda cevap gelir. Iyi niyetli bir yorum olsaydı şu şekilde davranabilirsin, söyle yapabilirsin vs. Derdin sen direk kişiliğinde sorun var dedin bende öyle bir cevap verdim garipsememen gerek.

Yükleniyor...