Sizce çokmu merhametlı olmaya başladım detayda sorum?

Arkadaşlar 19 yasındayım. Daha oncelerı hıcbırseyı takmayan umursamaz bır yapım vardı. Ama 18 yasından sonra cok duygusal olmaya basladım. En ufak bıseyde huzunlenıyorum. Bırını aglarken gorunce gozlerım yasarıyo. Sarkı dınlerken aglıorum. Onceden olmazdı boyle seyler. Karakterım yenı yenı oturuyo sanırım. Az once banyodaydım yerlere su doktum baktım karınca cırpınıyo. Tam delıge gıdıcektı acıdım bırden aldım hemen oturaga koydum kuru yere. Bır damla suyun ıcındeydı parmagımı degdırdım su geldı elıme. Sonra baktım ölmüş. Benım yuzumden oldu dıye kafama takıldı. Anlamıyorum neden boyle oldum? Iyı bırseymı bu sızce

Güncellemeler:
güncel

1|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Evet yaşından dolayı. Ergenlik bitmiş ve beliren yetişkinlik dönemine girmişsin. Bundan sonra sorumluluklarını daha iyi yerine getirebilen, daha ciddi ilişkiler kurabilen, geleceğe yönelik planlar yapan biri olucaksın. Ama senin elinde olmayan şeyleri kendine sorun etmen pek doğru değil. "dünyanın yükünü omuzlarında taşıyamazsın"

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Merhametli olmak iyidir ve bir şeyleri böylesine derin düşünmekte çevrendekilerden daha farkında bir yapıya sahip olduğun için kendin ve çevrendekiler için daha iyi kararlar alabilirsin. Olumlu yönde iyi bir yaşamın olabilir insanları anlayabilirsin şu an çoğu insanın birbirini anladığını düşünmüyorum ben çevremizde çok umursamaz insan var sen bu insanlara rağmen daha iyi bir insan olabilirsin çevrene farkındalık kazandırabilirsin belki bu yönünle.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet merhametli kardesim

1|0
    0|0
  • Merhamet etmeyene , merhamet olunmaz.

1|0
    0|0
  • İyi bir şey.

1|0
    0|0
  • Duygusal dönemdesin yalnız kalmamaya çalış arkadaşlarınla vakit geçir

1|0
    0|0
  • O karıncanın suçu neydi be bacım niye öldürdün hayvanı? Ona mi yetiyor gücün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne güzel merhametlisin işte

1|0
    0|0
  • Bende senin gibi kücükken hiç aglamazdım duygusal degildim yani şimdi 22 yasındayım ve fazlasıyla duygusal alınganım inadıma gururuma yeniliyorum bazen ve bende senin gibi öyle suyun içinde karınca görsem alırım ama ölüncede benim yüzümden die kafama takmam

1|0
    0|0
Yükleniyor...