İstanbul da yaşamaktan bıkan var mı?

Gençliğinin en güzel yıllarını metrobüs, metro, otobüs, minübüs içlerinde ter ve bilimum kokular içinde, magandaların taciz dolu bakışları içinde geçenler size diyorum...:)

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Mesela ben , okul yüzünden ve ailemin işlerinin burada olması bizi bağlıyor ama ben yaz geldiğinde hiç durmam ya kültür gezilerine ya kıbrısa ya da kaş ta yazlığa o dört ay bana büyük bir huzur veriyor Özgür :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbul'da yaşanmaz artık kardeşim katil olmamak içten bile değil.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Izmir'liyim gayet de memnunum Izmir'den. İstanbul Anadolu'lularin olsun. Pek sahipleniyorlar.

0|1
    0|0
  • Bıktım..

0|1
    0|0
  • bıktım gibi

0|1
    0|0
  • Ankara gibisi var mı bee. Şehrin kalabalığından bunalıp yorulduğunda dönüp bir Anıtkabir'e bakıyorsun enerjin yerine geliyor tekrardan.

1|1
    0|0
    • Ama orasıda kalabalık ya..:(

• kalabalık olsun ne olacak. Daha gençsin. Köye kasabaya gidip domates yetiştirecek yaşlar ilerde.
      ilerde yaparsın onları

• Yok be tarımla uğraşmıyorum ki ben ailemin durumu çok iyi İstanbuldada çok iyi bir yerde yaşıyoruz ama ben sevmiyorum okul olmasa beş dakika durmam zaten yazları 4 ayı yazlıklarda kız arkadaşımla geçiririm..:)

• trafik kötü kalabalık

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 1.5 yıldır İstanbul'da olmama rağmen bıktım.

0|1
    0|0
    • Ben baya oldu ya önceleri iyiydi şimdi her şey bitti her yer beton ve kuru kalabalık...:(

• 16 milyon nüfusa sahip bir şehir, oldukça normal. Doğa artık doğu karadenizde yaşıyor.

• Evet bende aileme söyledim okul bitince gidicem dedim çalışmak ve kalmak istemiyorum İstanbul da

• İstanbul'da yaşanılmaz be kardeşim.

0|1
    0|0
  • O zaman yaşadığım şehire şükrediyorum.

#streç

0|1
    0|0
  • Başka bir şehirde uygun bir iş bulursam hiç düşünmeyeceğim. Yaşamak istemiyorum artık bu şehirde. Boğuyor beni.

0|1
    0|0
    • ben okulun bitmesini bekliyorum planlarımı yaptım ailem biraz kabullenmedi ama saygı duydular..

• Mecbur kabullenecekler. Kimsenin keyfine göre yaşamak mecburiyetinde değiliz. Üstüne bir de böyle boktan şehirde yaşanıyorsa.

Yükleniyor...