Siz olsanız ne yapardınız?

Bir gün siz bir bayandan mektup geliyor ama kim olduğu bilinmiyor hiç görmediğiniz birisi size aşkıni ilan ediyor ama ve sizde karşılık veriyosunuz mektuplaşmalar devam ediyor. Sizi dışarıda gördüğünü söylüyor her defasında ama siz onu görmuyorsunuz çünkü tanimiyorsunuz. Sonra gün geçtikçe görmeden siz de âşık oluyorsunuz. Her gün onu gormek istiyorsunuz. Buluşalım diyorsunuz ama ben mutasip bir aile kiziyim babamdan habersiz cikamam diyor. Aylar geçiyor ve bir gün evde anneniz ile babanızın konuşmasını duyarken babanızın annenize'oglumu goruyormusun ne kadar mutlu onun için herşeyi yaparım 'dediğini duyuyorsunuz yanı o mektupları yazan kişi babanizmis ve sizi sevdiği için böyle birşey yapıyor.
Gelelim soruya babanıza karşı olan tepkiniz ne olurdu?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Ilkten kizmak isterim sonra iyiligimi istedigi icin yaptigini bilirim kizamam. mektuplasmayi yavasca bitiririm

0|1
    0|0
    • Peki annenin yerinde olsan napardin

• Ama yapmış yanı bilmiyorum soradan ogreniyosun

• Bilmiyorum ne yapardim , muhtemelen esime artik daha soguk bir sekilde yazmasini ve bu isi bitirmesini istedigimi soylerdim

En İyi Erkek Görüşü

• İyi de birader senin kizlara karsi bir englelin mi var ki baban boyle sacma bir yol izliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kısa bir hikayeydi sonu hüsranla bitti ama istemsiz çok güldüm gerçek olamaz

0|2
    0|0
    • Bu bir romandan alıntı Zaten sonunu yanı çocuğun tepkisini yazmadım farkindaysan insanların tepkisini merak ediyorum

• :)) bekliyorum. Psikolojik olarak döverimm iyilik böyle olmaz hasta etmesin adamı 😄

• Dövme adamı madam yapma ;)

• Üzülürdüm ama öyle çok da tepki göstermezdim sonuçta benim iyiliğim için yapılmış bir şey.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...