Turk kanallarında verilen dizilerden memnun musunuz?

Turk kanallarında verilen dizilerden programlardan memnun musunuz? Bu diziler iyi ornek oluyor mu... Eger begenmiyorsanız siz ne gosterilsin isterdiniz? Ben mesela şiddete silaha karsıyım.. her kanalda illa entrikalarla dolu bir dizi var cogu kanalda mafya tarzı tipler var. Bu gune kadar kurtlar vadisini bir kere izledim onu da tam izleyemedim. ustune bu evlilik programlarımı.. yok sozde tarz programları... adam akıllı faydalı bir program goremiyorum. bir kac haber kanalının bazı programlarını izliyorum sadece.. mesela para dedektifi.. siz ne diyorsunuz bu konuda ?

• Memnunum fakat ; bence fazla bir etkisi yok.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Memnun degilim ama ; yine de herhangi bir etkisi oldunu dusunmuyorum.
    0% (0)25% (2)15% (2)Oy Ver
  • Memnunum ama ; evet topluma kotu ornek oluyor
    20% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • Memnun degilim ; ve evet kotu ornek oluyor ve kotu yonlendiriyor
    80% (4)75% (6)77% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben Hayat Şarkısı hariç dizi izlemiyorum bile :)

0|1
    0|0
    • o da kotu bir ornek bence.. evet izlettiriyor ama aldatma entrika zina her bişi var yani :)

• Cevabı basit artık göre göre bunlar çok normal gelmeye başladı ve izler olduk :D

• evet bunun da etkisi var :) git gide daha da kotulesecek ve biz normal kabul etmeye baslıyacagız malesef

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Sadece Kırgın Çiçekleri izliyorum

0|1
    0|0
  • Izlemiyorum

0|1
    0|0
    • bende nerdeyse bıraktım izlemeyi.. tv den soguttular valla :)

Erkekler Ne Diyor 3

• memnun değilim.

0|1
    0|0
    • ama gunde 3 defa aynı diziyi veriyorlar :D

• Bilim-kurgu dizi yapsınlar. Bir de otursunlar ciddi ciddi BBC'nin dizilerine bir baksınlar. En son ne zaman bir Türk yapımı dizi takip ettim hatırlamıyorum.

0|1
    0|0
    • katılıyorum.. hic egitici ogretici birsey yok... hep oynasmak hep sevişmek hep adam oldurmek korkutmak teror estirmek her turlu entrika... bunlarla bizim beynimizi yıkıyorlar

• ben sevişmeye, adam öldürmeye de karşı değilim ama bu dizinin doğal akışında olsun sırf bundan reyting almak için yapılmasın.

• Bence her turlu sey olmali, bilgi, kultur, eglence, pоrno vs. isteyen istedigini izlesin

0|0
    0|0
    • su andakilerden memnunmusun?

• Yurtdisindayim, sadece guldur guldur ve mudur n'aptin izliyorum netten gerisi bos.

Yükleniyor...