Arkadaşlar görünmez olsaydınız nereye gitmek ve ne yapmak isterdiniz?

Bir pelerin giydiniz ve görünmez oldunuz nereye gitmek ne yapmak isterdiniz ama sizden yaratıcı ve komik yorumlar bekliyorum klasik yorumlar olmasın lütfen hadi bakalım :)Arkadaşlar görünmez olsaydınız nereye gitmek ve ne yapmak isterdiniz ?

0|2
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• Metrobüs şoförünün kafasına her ani fren yaptığında iki şaplak atardım..!
    Resmen her fren de çiftleşiyoruz..! Akıllı olsun lavuk biraz, bak sinirlendim durduk yere. :D

2|0
    0|0
    • puhahahah :) buda çok iyiydi

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Ben görünmez olsamda bizi gören duyan var..

Ondan nasıl kaçayım? Belki de gizli planlar yapan düşmanların arasına giderdim.. Oyunlarını bozmak için..

#Vesselam

1|0
    0|0
  • Recebi sicarken merak ediyom

2|1
    0|0
  • insanların % 99 u bunu sapıklık ve para için kullanacaktır. buna bende dahil. doğamızda var çünkü kadın erkek farketmez. ve extra olarak ben şu gizli dönen dolapları açığa çıkarmak için mgk toplantılarına gizli görüşmelere müdahil olur video veya ses kaydı çeker şu koyunları uyandırmaya çalışırdım...

1|0
    0|0
  • Her Yerde Olmak Gibi Bir Duan Varsa, Gönüllere Gir; Çünkü Sevenler, Sevdiklerini Gönüllerinde Taşırlar. :( :(

1|0
    0|0
  • Senin yanına :)

1|0
    0|0
  • öyle birsey olsa, su cocuklari katleden ulkeleri silerim haritadan..

Komik olan : Imam camide yalniz kilarken kicina parmak atardim :D

1|0
    0|0
  • ben gideceğim yere gittiğimde o pelerinin ucu bir yere takılır görünür oluveririm eminim :) :)

1|0
    0|0
    • HAHA AYNEN BENDE DE ZERRE ŞANS YOKTUR :)

• :) olsun nabalim oldugumuz gibi mutlu olmak lazim :)
      Buna şükür :)

• İşyerimde ilgi duyduğum bir kadın var onun yatak odasına girmek isterdim o beni görmeden onun ne yaptığını çok merak ediyorum ;)

1|0
    0|0
  • Kız yurdana dalardım :)

1|0
    0|0
  • Solememmmm

1|0
    0|0
  • İlk olarak Türkiye'den çıkar ülkeleri dolanırdım 2. Olarak kızlar yurduna şöyle bir uğrardım 😃

1|0
    0|0
    • ülkeleri dolaşmak için neden görünmezliğe ihtiyaç duyuyorsun ki :) vizeden falan yırtmak için mi

• Aynen öyle hem de ücretsiz o bakımdan gezerken ilgini çeken bir mekana da gireceksin illa para vermektense ücretsiz her şeyi halledersin 😄

• pentagona sızardım niahaha

1|0
    0|0
  • Vajinanın içinde inceleme yapardım 😉

1|0
    0|0
  • görünmez olsam ilk işim senin yanına gelmek olurdu çünkü seni merak ediyorum)))

1|0
    0|0
  • Görünmez adamı bulup arkadaş olur ondan sonra onun yaptıklarını yapardım dünya güzeli ;)

1|0
    0|0
  • Ben sapklk yapardm :D

1|0
    0|0
  • İşime yaramazdı sanırım istemezdim öyle bişey.

1|0
    0|0
  • yoldaki bütün kadınların ayaklarını öperdim tek tek :D tabi güzel olanları sadece :D

1|0
    0|0
    • ciddi misin ilginç

• Rica ederim ayak fetişiyim bunu anlamak zor mu be D: :D

• yok garibime giden ve "bana göre" ayak çok itici bir varlık çıplak ayak görüntüsünden tiksinirimde ben o yüzden garibime gitti olabilir tabi yoksa

• O eller ne öyle

1|0
    0|0
  • Bu ne saçma bir soru lan

0|0
    0|0
    • saçma bulduysanız bir daha yorum yazmayınız

• yanına gelirdim :D neo korktun mu :D

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Birisinin yanına gider onun ağzına ederdim

1|0
    0|0
Yükleniyor...