Kendi ülkemizde neden eziliyoruz?

suriyeli çocuk dayak yiyince hükümetten tam destek yardım yapılsın
karamanda 53 çocuğumuz tecavüze uğradığında bir tanesi bile umurlarında değil.
pkk ya hep iltimas gösterildi bence abilerimiz orda can veriyorlar şimdi boşu boşuna
yine elalemin suriyeli abazanları rahat rahat yaşasın afedersiniz ama insanın piciyle uğraşıyoruz.
suriyeli öğrenciye 1200 tl burs ne abi? ben hayatımda görmedim bunu ya. belki farkında değilsiniz ama alttan alttan kendi ülkemizde enayi ve üçüncü şahıs konumuna geliyoruz.

Güncellemeler:
yine cevapsız :D

2|1
3|9

En İyi Kız Görüşü

• o parayı tc mi veriyor sanki fon oluşturuluyor ve bu fondan yardım sağlanıyor.

0|0
    0|0
    • tamam başkasının parasıyla bizim ülkemizde bizden iyi yaşıyorlar oldumu?

• maddiyat olmadığını bildiğin halde böyle konuşman aciz değilmi?

• anlamadım ne demek istediğini tekrar yazar mısın?

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tarz sorular genelde cevapsız kalır dostum :) Fakat klasik bir cümle vardır " Burası Türkiye", alışmak lazım artık bunlara. Bu ülke daha kendi vatandaşına bırak değer vermeyi, onlar normal hayatlarını yaşıyor ve haklarını savunuyor diye cezai işlem uygulayan bir ülke. aslında bir tutam diktatörlük, bir avuç ayrımcılık, bir yemek kaşığı yolsuzluk, bunları bir araya getirdiğinde güzel (!) bir ülke ortaya çıkıyor..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 8

• Öyle döte, böyle tarak diye bir söz var ya işte.
    Sen git o partiye oy at, adamda bu kadar kerizi bir daha bulamayız deyip istediği gibi at oynatsın.

0|2
    0|0
  • Ekonomimiz kendi kendimize yetmezken Suriyelilere yapılan yardımlar gereğinden çok fazla..

0|1
    0|0
  • Suriyeliler konusunda haksızsın bence. Aynı yardımlar Bosna'larada yapıldı zamanda hatta onlar için konutlar yapılıp dağıtıldı.

Irkcılıgın yapmaya gerek yok düşeni kaldırmak lazım hepsi kötü değil o insanların

0|0
    0|0
    • çoğu yobaz ve sapık ama ırkçılık değil bu karakter meselesi. onlar karakterli olsa zaten ülkesine sahip cıkardı

• konu değiştirince haklı cıkmazsın

• Konu değiştirmedimki :)) Boşnaklarda savaştan kaçıp geldi Suriyelilerde. Bosnaklarda yardım aldı Suriyelilerde :))

• olsun adamlar duble yol yaptı burdan kars a rahatça gidiliyor

0|0
    0|0
  • ve bunların suriyelilerle ilgisi yok.

0|0
    0|0
  • Helal olsun haklısın

0|0
    0|0
  • Bizim halkımız memnun bu durumdan neden çünkü üçüncü sınıf görülmeyi hak ediyor

0|0
    0|0
  • Haklisin. Ama secim zamani geldiginde herkes bu haksizliklari unutuyor nedense...

0|0
    0|0
Yükleniyor...