Neden erkekler biz kadinlari arkadas olarak kabul etmez?

Gercekten merak ediyorum.. pislikler cok sey istiyoruz sanki..

0|0
9|59

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü abazalar

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 58

• İki erkeğin arkadaşlığı gibi olmaz. Kadınlar arkadaşlıkta bile kendilerine ilgi gösterilmesini istiyo. Ben en yakın arkadaşımı 1 yıl aramasam sormasam sonra yolda karşılaşsak aynen devam edebiliriz. bir kızla aynı olabilir mi? İmkansız tabii ki. Aynı zamanda (burası öznel) kadınların her zaman çıkarları doğrultusunda hareket ettiğini düşünüyorum. Güvenilmezlik sebebi.

0|0
    0|0
  • en iyi arkadaslarımın %90 ı kadındır.. en azından arkadas bulusmalarında ortalık apışarası ve ter kokmuyor :)

Şaka bir yana cidden cogu arkadasım bayandır. tek tercih sebebimde, muhabbetlerinin güzel ve sadakatli olmaları. Ancak, erkekler genelde kadın arkadas tercih etmez bunun sebebide, kendilerini anlamayacaklarını dusunmesi ve yanında rahat davranmamaları. aslında, hata yapıyorlar. el kol şakaları haric (ki zaten nefret ederim ve yapmam) tüm konularda bayan arkadaslarımla da erkek arkadaslarımmıs gibi davranır konuşur muhabbet ederim.

0|0
    0|0
  • Tövbe tövbe niye bu kadar kızdınız ki? Ben sizin gibi düşünmüyorum. Arkadaş, dost olarak bayan arkadaşlarım var. Hiç böyle düşündükleri olmadı.

0|0
    0|0
  • Çünkü zaman kaybı olduklarını düşünürüz.

0|0
    0|0
  • Gereksiz yere başına bela almamak icib

0|0
    0|0
  • aklı başında , kafası çalışan , sohbet edildiğinde keyif aldığım bir hatun varsa neden arkadaş olmayayım?

0|0
    0|0
  • Benim dostum , kankam var kabul ediyoruz, yemek yaptım yedi çay yaptık içtik şimdi de yan tarafta uyuyor hatta sabah erken uyandırsam iyi olurmuş. Daha ne yapalım :)

0|0
    0|0
    • Siz olayi biraz abartmissiniz :))

• Pardon anlayamadım? Böyle düşünüyorsanız zaten arkadaşım olamazsınız. Bir erkekle bir kadın arasında hiçbir şey olmadan da aynı evde kalınabilir kendinizi aşın biraz.

• Olabilir tabi ama ben yasamadim bu yüzden tuhafima gitmesi normal bence.. hem sevgilim olursa oda bunu kabul etmez kesin..

• Sahsen, bir kadinla arkadas olmak dertlesmek eglenmek sohbet etmek keyifli oluyor.. Sevgili olmaktansa arkadas dost kanka olmak en iyisi..

0|0
    0|0
  • B olamam

0|0
    0|0
  • kadınlar arkdaş olmayı becerdiği kadar arkdaş kalmayıda öğrendikleri zaman sorun ortadan kalkacak

0|0
    0|0
  • Bende aynı soruyu kızlar için soracaktım niye birinize yazınca sevgili olma gözüyle bakıyorsunuz ben arkadaş olmak istiyorum arkadaş olarak gezmek dolaşmak istiyorum belki

0|0
    0|0
  • Ederiz

0|0
    0|0
  • çünkü kadınla arkadaş olmak sıkıcı.

0|0
    0|0
    • Bencede bu yüzden erkeklerle olmak istiyorum ya :) ama bir kiz yanlarindayken degisiyorlar hep

• tamam örneğin kıçı büyük bir kız yanımızdan geçerken beraber uff gote bak diyeceğiz. var mısın buna.

• Benim olmadigi sürece sorun yok kanks :)))) korkma ne sapiksiniz demem midem bulanir belki ama belli etmem :)))

• Sonu başka yere gider.

0|0
    0|0
  • neden etmesinler.. mesela kendi çirkin ama arkadaş çevresi güzel olan kızlar en iyi arkadaştır...)

0|0
    0|0
  • Hayatında bir kızla oturup muhabbet etmemiş abazanları bulmuşsun hep o zaman.

0|0
    0|0
  • Alakası yok benim çok karşı cinsten arkadaşım varvar,

0|0
    0|0
  • Senin sumuklu halini dusunemiyorum :P

0|0
    0|0
  • Beceremiyoruz ondandır.

0|0
    0|0
  • ben ederim hatta çok arkadaşım var bayan

0|0
    0|0
  • Bilmiyorm

0|0
    0|0
  • ediyoruz...

0|0
    0|0
  • Arkadas olarak kabul etmeliyiz yoksa bize kim kiz ayarliyacak :D

0|0
    0|0
  • arkadaşımın aşkısın

0|0
    0|0
  • Çok kabasın senden arkadas olmaz 😀

0|0
    0|0
  • Daha bana öyle bir teklif gelmedi :P :D

0|0
    0|0
  • Valla benim çok kız arkadaşım var..!
    Bu karakter meselesi, kim olduğuna bağlı, herkes ayrı telden çalıyo.. ;)

0|0
    0|0
  • sana edenleri denk gelmemiş malesef.
    şahsen benim erkek'ten çok kız arkadaşım var.

0|0
    0|0
    • Gercektemi? *.* gercektende öyle biri denk gelmedi malesef

• Hayirli mesailer sevgili hayir sever arkadas :)

• :D
      rica ederim ne demek,
      bunu saymam ama gene beklerim

• Sevgilim olduda arkadaş olarak kalması kaldı :D

0|0
    0|0
  • yoooo eder :D dfdf

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    28

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Arkadaşın yok mu hiç erkek?

0|0
    0|0
  • Ben de etmiyorum ki

0|0
    0|0
  • Benim var arkadaşlarım problem yok

0|0
    0|0
  • Yetiştirme tarzı. Çocuğa kızı sadece seks objesi olarak gösterirsen, yanında kadınların bacaklarına bakarsan o da öyle olur elbet. Kim cinsel bir objeyle arkadaş olmak ister acaba? Çocuk söyleneni değil gördüğünü yapar.

0|0
    0|0
  • Bir erkeğin arkadaşı olmak istediğine emin misin?

0|0
    0|0
  • Benim pek çok erkek arkadaşım var

0|0
    0|0
  • Erkekten arkdas olmaz.. olmussanda vardr bir sebebi.. olmussanda vardr bir nazikligi..😀😀

0|0
    0|0
  • Eden var etmeyen var

0|0
    0|0
Yükleniyor...