Eski sevgiliniz için mutluluk dilemeniz içten mi?

ben dilemiyorum. eski sevgilimden ayrılalı 1 buçuk sene oldu. o başkasını çoktan buldu. ve hergün beddua okuyorum. dilerim asla mutlu olamazlar. dilerim başlarına olmadık felaketler gelir. ben olgunca cümleler kuramam burda. yaşım 26 bu arada. bir akım var insanlar arasında gidene bişey demezsnz mutlu olsun yolu açık olsunmuş. ben böyle diyemem çünkü beni kırıp gitti.

Güncellemeler:
ergen beyinliler yorum yapmayın siz

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Benden gidenler beni kirmadi resmen parcaladi ama ben hep mutluluklar diledim ya onlardan birisiyle evlenseydim asktan sevgiden anlamazlar odun beyinliler bir omrum oyle birisiyle gececekti bana cok zarar verdiler ama onlardan birisiyle evlenmem daha da cok zarar verirdi bana en azindan bir defa zarar verdiler bir omur boyu bana zarar verme firsatlari yok geldiler gectiler

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben dualarım da yer veriyorum hepsine kendim için istediğimi onlar için de istiyorum lakin sinirlendiğim zaman Allah indan bulsun diyorum 😊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ben dilerdim, diledim de, aradığı mutluluğu ben de bulamadı, başkasında bulsun.

1|0
    0|0
  • Kimse yaşattığını yaşamadan ölmez abla kafanı yorma beddua etmene gerek yok.

1|0
    0|0
  • Ne kadar sürmüştü ve nasıl kırdı bunlar önemli çünkü insanın aklından bazı şeyler çıkmıyor.

1|0
    0|0
  • ''dilerim asla mutlu olamazlar. dilerim başlarına olmadık felaketler gelir.''
    😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok fazla şaapmamak lazım bence. Her sevgili olan evlenecek diye bir şey söz konusu değil. Allah ayıpsız ayrılık nasip etsin.

0|0
    0|0
  • Icten allah mutlu etsin banane ondan adi ustunde eski 😊😊😊

1|0
    0|0
    • demek ki sen farklı ayrılmışsn.

• Yo 5 yil beraberdik hic takmiyorum biliyomusun cunku bni takmiyani bn nie takiyim sorarm sze

Yükleniyor...