Gerçekten mucize diye bir şey var mı?

Çok merak ediyorum şu an hayatım berbat alt üst oldu. Çok kötüyüm aşırı bosluktayım intihar yakın... Yani acaba diyorum yine bir acaba var bir mucize olur mu ben delirmeden?

0|1
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Mucize diye bakacak olursak şu an burda bunları yazmamız da bir mucize. Sabrın sonu selamettir sabret..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah dilerse, herşey olur. Yeterki sen istemesini bil.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Alalhtan ümidini kesmediğin zaman.. er geç vardır evet.. buna emin olabilirsin.. Allah bununla sınar seni. dualarını kabul edip ona istediklerini vermemi mi bekleyecek sabırla , ama bunların gerçekleşmesi için elinden geleni de yaparak, gerisini bana bırakarak diye... seni test eder.. zaten o yüzden yaşıyoruz.. intihar şu bu... geç bunları.. dik durmalısın her şeye rağmen.. sabır ve elinden geleni yapmak.. ama her şeye rağmen dik durup, er geç o mucizenin gerçekleşeceğini " bilmek " .. ummak da demiyorum bak.. bilmek diyorum.. sen Allahı nasıl bilirsen, o da sana o şekilde yaklaşır.. yeter ki senin niyetin iyi olsun.. ve gerçekten mazlumlardansan ve zulüm görüyorsan... ya da her işin ters gidiyorsa, Ona güvendiğin zaman.. ve bunun yanında çabaladığın zaman, mutlaka o mucizenin gerçekleştiğini görecek ve sonra bu günlerde düşündüğün bazı şeyler için kendinden utanacaksın.. bundan emin olabilirsin.. sen yeter ki doğru yoldan ayrılma , kendine zarar verme, ve Allah a güvenip elinden geleni yap sıkıntılarını aşmak için.. gerisini zaten O halleder :)

0|0
    0|0
    • ben maddi durumla sınanıyorum

• ben kendimi geliştirmek istiyorum tezgahtarlık felan bana göre değil.

• geliştir o zaman.. daha iyi işlere başvur.. bir üst kademe işlere.. mağaza şefliği ya da müd. yard. gibi.. ama paran yokken de , para kazanmalısın iş ayırt etmeden. düzgün bir iş bulana dek.

• Vardir

0|0
    0|0
  • kendin bir mucizesin yetmez mi

0|0
    0|0
  • ne için mucize bekliyorsun sorunun?

0|0
    0|0
  • Olur neden olmasin

0|0
    0|0
  • Mucize başka bir şey.
    Ama kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş. Bir tek ölüme çare yok. Diğer dertlere bir çare bulunur. Ben müslümanım ve Allah'a düzgün kulluk etmek için çabaladığım zamanlar işlerim hep rast gitmiştir. Bunu çevremde de görüyorum. Dinine sarılan müslümanın hayatı güzelleşiyor. Dinini yaşamak gibi bir düşüncede olmayan ise hep halinden şikayetçi. Bizim yaşadığımız güzellikleri yaşamadığından, bu güzelliklerden habersiz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...