Evli bir kadın gece 3 de whatsapp a neden bakar?

Eşim bilgisayar ve telefondan hiç anlamaz. Son zamanlarda baya cep ile vakit geçirmeye başladı. Fısat bulup wahatsapp hesabına girmeye çalıştım. giremedim. Hiç karşılaşmadığım biçimde simsiyah sayfa çıkıyor. Ama sürekli kullanıyor nasıl oluyorsa1-2 saatte bir giriyor. Pazar gecesi 03:04 de bile giriş yaptığını gördüm.çocuğun yanında yattığında kendi hesabımdan baktım. web wathapp da QR kodunu okuttum çalışmadı. Benimki çalışyor nedense. sanki profesyonel yardım almış gibi. benmi kötü düşünüyorum acaba?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Ya ben de giriyorum öyle arada whatsappa arada. Kim napmış ne etmiş diye bakınıyorum çıkıyorum. Bir şey bunda

0|2
    0|0
    • tamam anlıyorumda neden bu kadar tedbir. Ve o tadbirleri kendisi alamaz. imkansız

• sürekli kullanıyor o halde. O nasıl oluyor o zaman?

• Bilmiyorum eşinize sorabilirsiniz fakat whatsappta gizleme ayarları yok

En İyi Erkek Görüşü

• bir iş çevirdiği kesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sıkıntı var bence.

0|0
    0|0
  • Tek şüphelendiğin bu mu

0|0
    0|0
    • başka birşey görmedim

• Büyütüyo olabilirsin mesela bende biraz önce wpye girdim kuzenim resim göndermişti ona bakıp çıktım teli sessize alırım gece ve saate bakmak için falan alırsam gelen mesaja bakmak için girerim içini ferah tut ama ipin ucunu bırakma

• en mantıklısı bu görünüyor. sağol

• Ya vesvese verip eslerin arasini bozmak seytanin sevdigi seylerden.

0|0
    0|0
  • Ya benimde evde wifi ye bağlanınca kendiliğinden watsapa giriyor bazen düsündügün gibi degildir

0|0
    0|0
  • Kendine sor direk, burada çözüm bulamazsin.

0|0
    0|0
  • Başkası var

0|0
    0|0
    • o telfona 1 sn bakamıyorum çıldırıyorum

• sen burda kılıbık gbi dolanırsan hiçbişe öğrenemezsin. evlisin be daha ne olsun. al karşına sor telefonunda ne var hemen elinde açıosun telefonunu gösteriosun de. güvenmio nidalarıda atarsa çocuk musun sen evli kadınsın gece 3 te whatsapta ne işn var o zmn çocuk kim şmdi de.

0|0
    0|0
  • belki ailesiyle görüşüyor, belki uzakta yurtdışında vs. yaşayan bir arkadaşı var dertleşiyorlar kadın kadına. hemen en kötüsünü düşünmeyin

1|0
    0|0
    • kardeşleriyle görüşür ama sesli olarak.

• annem de teyzemle özel meseleler görüşürken babamın duymayacağı yerde görüşür bazen, olur öyle aile arasında.

• Nişanlıyım bu saatte burayada girdm watsapada aldatıyorum dimi Şu an senin ne işin var burda o zman bu saatte

0|0
    0|0
    • ben genelde geceleri bilgisayar başında çalışırım.

• Benmkide sürekli aynı soruyu soruyor bu saatte ne yapysn neden girdn ya gecenn bir saatinde ne işin var vs vs

• Benle ilgilendn değer versin süprzler bir dedgmi iki yapmasn veya hç kalbimi kırmasn bak o zman bir dedgni iki ediyormuyum bırak watsapa girmeyi telefonu kullanmayı brakrm

Erkekler Ne Diyor 6

• Allah'ın hakkı 3 ölduğu içün.

0|0
    0|0
  • Aldatılıyorsun dostum kolay gelsin 😏

0|0
    0|0
  • gönderilmiş resimnlerine falan bak

0|0
    0|0
  • Ver numarasını deneyelim aldatiyosa yazarım buradan ;)

0|0
    0|0
  • ya bu kadar fesat olmayın be hamamda dedikodu yapan karıları gectiniz

0|0
    0|0
  • Sevgilisi vardır ;)

0|0
    0|0
    • cesaret edebilirmi bilmiyorum

Yükleniyor...