Sanalda yaşadığım aşkın acısını iki yıl gecmesine ragmen hala cekiyorum, var mı yorumlarınız?

sanalda birini tanıdım bir yıldan fazla uzaktan uzağa konuştuk. bana çok güven verdi ne bileym sanki en yakınım oldu. sonra gerçek hayatta başka birini buldu ve benle konuşmayı kesti. haklıydı, onla hiç görüşemedim hatta istedigi hiç bişeyi yapmadm ama -- hepiniz önerecegi gibi mantıklı oldum ben de. bir şey demedim sormadım soruşturmadım. yazmadım. kendimi de ikna ettim boş ver diye. evet mantığımla hareket ettim. ama mantığım iki yıl geçmesine ragmen içimdeki kırgınlığın üzüntüsünü yok edemedi. onun yüzünden insanlardan içten içe nefret etmememi engelleyemedi.

Güncellemeler:
bişeyleri siz yaşamaydsanız malmal yorum yapma hakkı tanıyorsnz kendinzde,, yobazlk bu işte. sen yaşamadysan öyle bişey olamaz
kalbi mantıkla ikna edemiyorsun

1|1
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• üzme kendini ama ona da hak ver..

1|0
    0|0
    • mantığımla üzülmüyorum, ona da sonuna kadar hakkveriyorum. ama mantığım kalbimi ikna edemiyor

• yaptığında yanlış bişey yok ama.. bence doğru davranmışsın onun istediklerini yapmayarak.. kim olduğunu, amacının ne olduğunu asla tam olarak bilemezsin.. boşver gitsin.. bir yer kanamaya başlarsa kesip atıcaksın..

En İyi Kız Görüşü

• bende de benzer durum oldu biliyo musun? omegle diye bir sitede takılmıştım bir ara. biri çıktı birden ama o kadar sıcak ve yakın hissettim ki konuşurken. sabaha kadar konuşmuştuk birkaç gün. benden telefon numaramı falan istemişti vermemiştim omegleden tanışılır mı kafasındaydım çünkü. kapatırken bir sosyal medya hesabını söyledi kaşla göz arası. düşün bir buçuk ay sonra mesaj attım öylesine bir yokladım. ondan sonra biraz konuştuk ama yine iletişimi kestim. beni sevdiğini söylüyodu ben de saçmalama diyodum öyle şey mi olur. ben de aşık olmasam da bir şeyler hissediyormuşum ki 2 ay hiç konuşmamamıza rağmen aklımdan çıkmadı. ama omegleden tanışmış olmak istemiyorum gururuma yediremiyorum galiba. zaten kaderimde varsa gerçekte birgün karşıma çıkar diyorum. konuşmayı kesmemin bir nedeni de günah olması. daha önce yaptığım hataları yapmak istememem. böyle mal bir durum içindeyim seni anlıyorum..

1|0
    0|0
    • hyr ben sanalda tanışmaya kötü bakmıyorm. sanaldakılar da sen beniz soncuta.. bizim başka sorunlar vardı. olmadı görüşemedik. bigün olucak diyoduk hep ama o beklemekten vazgeçti

• aynen doğru artık internet kullanmayan insan yok yani internetteki insanlar kötü desem bütün insanları kötülemiş olurum. kendimi de.. anladım. beklemediyse bırak gitsin zaten. seven kişi genelde bekler diye biliyorum

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 3

• Sana güven verip böyle yapması onun hatası.
    Sen kesinlikle bunun acısını çekme, çekmesi gereken biri varsa odur.
    Başkasını bulmuş ve artık umut yok ise geçmiş günlerin için acı çekme. Demek ki doğru kişi o değilmiş. Bir gün doğru kişiyi elbet ki bulursun.

1|0
    0|0
  • Ben sanal aşka inanmıyorum ama sen aşık olup, güvenmek istemişsin. Bence atlatamadığın bu

0|1
    0|0
  • Enteresan

0|0
    0|0
Yükleniyor...