Babam Hakkinda Acil Tavsiye Lütfen?

Arkadaslar acil tavsiyeye ihtiyacim var lütfen kafayi yicem lütfen okuyun. Ben babami fazlasıyla rahatsiz edici buluyorum. Aslinda temelinde iyi biri ama o kadar gorgusuz ki yaninda durulmuyor. Aksam eve geldiginde eli ayagindan ayrilmiyor. Ayak tirnaklariyla oynamaktan ayak tirnaklarinin yarisi soyulmus, kalan yarisi kan yara falan. El tirnaklarini kesmeye useniyor, ancak uzun tirnaklari oldugu icin surekli bunlarla oynuyor. Bu oynamasindan dolayi olusan igrenc sekilde tirnaklari ve surekli cikan cit cit sesleri de cabasi. Yemek yerken bagdas kuruyor ki hadi bu onemli degil diyelim, ancak oyle sapirdatiyor ki yaninda durulmuyor. Aksam sadece yagli yiyecekler yiyip telefonu ve laptopuna bakiyor. Bu iki aleti yag icinde parliyor. Yok esofmani dusuyor yok kotu dusuyor. Eli surekli afedersiniz yerinde anladiniz siz cekemiyor. Oyle de tuhaf bir tiki var. Insanlarla konusamayor. Kosede oyle oturup bakiyor. Ailesi disinda kimseyle gorusmeme cabasinda. Her saniye bunalimda. Sanki agir depresif davranip cool oldugunu sanan yasitlarim gibi. Odasi ter kokusu icinde. Cikardigi giysileri yere atiyor. Belli etmemek icin daha yazmicagim seyler var. Annemi de beni de strese sokuyor bu huylari. Simdi iyi yanlari. Oldukca basarili ve iyi okumus biri. Aslinda iletisim kurabildigim zaman oldukca fazla bilgi ogrenebiliyorum ve genel kulturu genis. Ancak belki ben fazla abartiyorum ama yanin da duramiyorum adamin. Konusmayi denedim 10 saniye sonra tekrar basliyor. Bir ara cok üstüne gitti m bana sen hayatinda neyi becerdin iste daha okul müdürune bir kagida bile imzalatamiyosun (uzun hikaye) olmayan beyninle beni nasi elestirirsin falan diye bagirdi. Isin asli cok onemsidigim egitim hayatimda adamin paraciklarina bakiyor sonuçta. Lutfen bana yardim edin ne yapicam surekli bulundayim lutfen okuduysaniz bir fikir belirtin.

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Valla okudum da ne diyim bilemedim.

0|0
    0|0
  • Olur öyle arada

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sıkıntılı mısın kardeş

0|0