Çok takıntılıyım?

kafamıın içinde yine saçma sapan gereksiz insanlar için yaptığım gereksiz konuları konuşup duruyorum. yani bugün yaşadığım bir olayı küçük aslında normalde bir insanın üstünde durmayacağı bir olay ama ben onu kafamda sürekli düşünüyorum şekillendiriyorum pişman oluyorum kimi yerde. kimi Zaman sinirleniyorum kimi Zaman gülüyorum. kimi zaman söyleyemediğim lafları söylüyorum kendimce ona. Böyle olmasaydı diyorum. bir derdim yok ama niye herseyi böyle düşünüyorum diyorum. aileme herkesten cok önem verdiğimi biliyorum. ama ailemden cok dış insanları kafamı takıyorum. sanki sürekli birini kaybedicek gibi hissediyorum. böyle sürekli yazmak istiyorum yazmayı bıraktıktan sonra tekrardan bişeyleri düşünmeye başlıyorum. belki delirmişimdir. insanlara cogu zaman önyargılı oluyorum sürekli sinirli oluyorum. cok iyiyken aniden kötü tepkiler verebiliyorum. sonra o kişiyi o an boşuna üzdüğümü düşünüp mutsuz oluyorum. beni mutsuz eden insanlarla sürekli kendi kendime onlarla konuşur gibi konuşuyorum. kendi kendime onları tersliyorum. artık böyle olmak cok sıktı beni. herkeste oluyor mu böyle şeyler? napmalayım gercekten büyük bir çıkmazın içinde gibiyim...

Güncellemeler:
ya yine geç saatler yine aynı şeyler höf

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bende obsessivim ve haliyle çokta sinirliyim. Şarkı söylüyorum içimden☺️ Yeni buldum bu çareyi oldukça işe yarıyor. İnsanlar bu denli gamsızken biz neden gamlıyız ki. Hiç gerek yok.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Normal bu devirde bole şeyler. .

0|0
    0|0
  • Takmamak sana bağlı. Takma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende sevgilimin bana soyledigi sozleri takinti yapiyorum, mesela ilk konusmaya basladigimiz zamanlarda eski sevgilisinin gozlerinin cok guzel oldugunu soylemisti aradan 2 sene gecmesine ragmen ben bunu takinti yapmis durumdayim :/

0|0
    0|0
    • kızın gözlerini oymayı dene... şaka bir yana ama bu tür bişey benimde başıma gelmişti bende takıntı yapıyordum yapmakta haklıymışım biz ayrıldık ama siz 2 yıldır çıkıyorsanız seviyodur mutlaka ve onuda seni kıskandırıp ilgini görmek için demiştir zamanındaa:D

Yükleniyor...