32 Yasında evde kalmıs oluyor degılmı :D?

Alay edenlerı sallamıyorum defolsunlar :D 23 fılan duruyorum kucukle evlenmem abes olurmu :P Sanal ya da reelden evlılıklere karsı bakıs acınız nedır?

0|0
9|82

En İyi Erkek Görüşü

• Evet

1|0
    0|0
    • Kurban ol bana yorgunum ev işi ne zormuş süpğrgeyle cek evi vilada ile temizle vs vs yemeği vs baya sıkıntı

• Neresi iyi tam bir rezillik 😁 bidefada telefon da babama yanluş sms atmıştım 😂😂

• @Trabzon6161 olur böyle şeyler 😑

En İyi Kız Görüşü

• İstersen 19 görün değiştiremezsin bakışlar ele verir seni 😄

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 81

• Daha önce burada paylaştığım ve kadının evde kalma yaşını belirten bilimsel bir çalışmayı uygun görürlerse tekrar yazmak istedim.
    Bilimsel açıdan açıklamak gerekirse...
    Bir bayan hayatı boyunca 400 adet yumurta üretir. Bu açıdan bakılırsa;
    400 Adet X 28 Gün = 11.200 gün süren yumurtlama dönemleri vardır, bayanların.
    11.200 Gün / 365 Gün = 30,68 yani 31 yıllık bir süreçtir, yumurtlama. 12 yaşlarında başlayan bu süreç 43-45 yaşlarına kadar devam etmektedir.
    Kadının en sağlıklı ve en sağlam yumurta ürettiği dönemler 150-200 arasıdır.
    Bu hesaba göre;
    150 Adet X 28 Gün = 4.200 gün
    4.200 Gün / 365 Gün = 11,5 yıl
    12 yaş + 11,5 yıl = 23,5 yaş yani 23 yaşında kadın en sağlıklı yumurtaları üretmeye başlıyor.
    Ne zamana kadar;
    200 Adet X 28 Gün = 5.600 gün
    5.600 Gün / 365 Gün = 15,34 yıl
    12 yaş + 15,34 yıl = 27,34 yaş yani 27 yaşında kadın en sağlıklı yumurtaları üretmesi sonlanmaya başlıyor.
    Evlenilmesi çocuk açısından düşünüldüğünde 23-27 yaşları arasındaki bayanlar her (beslenme ve hormonlu gıdalar bağımsız değişken olarak değerlendirilmiştir) açıdan sağlıklı neslin anahtarıdır.
    * * *
    Diyeceğim o ki kadın için evde kalma yaşı 27'dir.
    (Eskiden formüle ettiğim bir çalışma)

0|0
    0|0
  • 32 yaş asla erkek ya da bayan için geç değildir. Kendinden küçük erkekle evlenmek nasip olursa 2 yaş olmalı. Ama düşünce ve akıl ve bir kadını anlayış çok önemli. Sanaldan tanışacak isen bir erkekle çok ama çok güvenmelisin.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle

1|0
    0|0
  • bir kadının en güzel yaşlarındasın..
    ama bu saatten sonra evlenmen zor..
    evde kaldığın için falan değil, hayatı ve insanları tanıdığın için...

1|0
    0|0
  • Az bucuk kalmissin evde, lakin evlenmek icin evlenilmez. Onceligine karar ver cunku birseyler biraz eksik olacak.

1|0
    0|0
    • bucuk yanı :D

• Yani şöyle bir gerçek de var, yaş ilerledikçe insanlar daha da seçiçi olmaya başlıyor..

• Hayırlısı olsun.

1|0
    0|0
  • Omrunun yarisi gitmis :D evde kalmissin tabi 8)

1|0
    0|0
  • istediğin kişiyle evlenebilirsin
    sanaldan evlilik olmaz! internette bir kişi ile tanışma olur, arkadaş olursun veya olamazsın, dışarda buluşmak istersin, buluşursun iyi anlaşırsın gerisi gelir veya gelmez yani evlilik internetle doğrudan ilintili değil, sadece tanışmanın ilk adımı ve mesafeler varsa iletişim aracı
    bir de her şey gerçek olacak, öyle kimliğini gizleyenleri, bir takım şeyleri sonraya saklayanları yani "sanal burası ya ne yapsaydım" diyen kimsenin gözünün yaşına bakmayacaksın burda reeldeki insanlar varsa irreal olmanın alemi yok :)

0|0
    0|0
  • nasibin ne zaman çıkacağı belli olmaz 36 sında evlenen tanıyorum

1|0
    0|0
  • Neden olmasin mutlu olmak onemlisidir.

1|0
    0|0
  • kısmet.

1|0
    0|0
  • Evlilik ne ya delirmeyin :)

1|0
    0|0
  • vardır bundada bir hayr

1|0
    0|0
  • kendinden küçük bir erkek kafa yapısı olarak seninle uyumsuz olur.. kendi yaşıtlarına ya da senden daha büyük erkeklere yönelmen daha mantıklı olur.. çünkü erkekler çok geç olgunlaşıyor biliyorsun ki.

0|0
    0|0
  • Evde kalmış değilsin,
    Çok yaş farkı yok ise küçük ile evlenebilirsin,
    Sanal veya reel evliliğin en küçük farkı yoktur...

1|0
    0|0
  • olur neden olmasın reeldekiler gercekte sanaldakiler insan degilmi bence onlarada sans ver

1|0
    0|0
  • benimle evlen

1|0
    0|0
  • Bol sansss

1|0
    0|0
  • Yazzık la amaaaa evde kalmış 😃😃 bu yolda tek değilsin ortalama 5 yıl sonra bende evde kalmis olucam 😆😆😆😆

1|0
    0|0
  • Ben evlenmeye karşıyım.. bulaşık yıkayabiliyorum, çamaşıt yıkayabiliyorum, kendimi de yıkayabiliyorum. Yemekte yapabiliyorum, elbise de dikebilirim. Daha ne diye evlenim? Yarın bir gün işe başlarsam alacağım para minimum 6000 tl olacak. E evlendiğim zaman kredi çekecem ev alacam araba alacam nerden bakılırsa 3000 tl krediye gider, kaldı 3000 tl. 2000 tlyi karı ister kaldı bana 1000 tl o 1000 tl ile arabama mazot mu alayım? Elektrik su faturasını mı yatırayım? Ohoooo.. uzun meseleler bunlar. Ha cinsel ihtiyacım olursa bir şişme bebek alırım anasını satim :D

0|0
    0|0
  • İki gonul bir olursa samanlık seyran olurmuş:) reel sanal fark etmez bu devirde :)

1|0
    0|0
  • kısmen

1|0
    0|0
  • Yo normal yaş

1|0
    0|0
  • bende o yaşlarda evlenicem

1|0
    0|0
  • Kafa kağıtlarındaki yaşlar hikayedir. Biyolojik yaş, beyin yaşı falan var 30 una gelmeden pörsümüş içi kurumuş insanlar var.

1|0
    0|0
  • Boşver takma yaşamaya bak hayatını 👍

1|0
    0|0
  • küçük olur da ne kadar küçük. çok küçük olursa ilerid esıkıntı yaşayabilirisn.

1|0
    0|0
  • Bence gayet iyisin:)

1|0
    0|0
  • 28 yaşına kadar düşebilir erkek arkadaşın

1|0
    0|0
  • yok
    galıh deniyor

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    51

Kızlar Ne Diyor 8

• 35 e kadar evde kalmış sayılmaz.

1|1
    0|0
  • evlen kız nolcek

1|0
    0|0
  • Evde kalmak diye bişi pek yoktur bence. Henüz aradığı kişiyi bulamamış olmak vardır..

0|0
    0|0
  • Önce kndı kmlgınle paylasp snra gızlemen ıyı olmusssss hehehe

1|0
    0|0
  • E yani

0|0
    0|0
  • Amaan bekarlık sultanlık ablacım

0|0
    0|0
  • Evett