Bir günlüğüne kanunların geçersiz sayılmasını ister miydiniz?

24 saat boyunca işleyeceğiniz hiçbir suçtan ceza almayacaksınız. Sizin için güzel fırsat mı yoksa ne gerek var mı böyle şeylere?

Adını hatırlayamadığım bir film vardı bununla ilgili..

0|2
11|8

En İyi Kız Görüşü

• Arınma gecesi anarşi
    Çok güzel olurdu :)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• o kadar şanssızım ki muhtemelen benim uykusuz geçirdiğim gecenin sabahında başlardı kural ve ben büyük kısmını uyuyarak geçirirdim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• 1-UEFA ya şike koymak için Kidnap
    2-Jordan'ın ödediği her 5000 dolar için geri ödeme sağlarım
    3-Klavye delikanlılığı yapardım
    4-Bankanın hesabımdan tarafına geçirdiği tüm paralar için kameralarını camlarını aşağıya indirir bilgisayarlarından p*rno açığ virüs bulaştırır borçları silerdim
    5-Kaçak yolculuk yapardım
    6-Belediyenin süs diye koyduğu palmiye ve biblomsu şeylere balyoz indirirdim
    7-Sigara içilmeyen her yerde fösür püfür ohhh
    8-Esad beşer başta tüm politikacılara meclis üyelerine terbiyem el verdiğince canlı yayında kayardım
    9-Esra erolun saçına siyah sprey sıkar erkek paravanına bantlardım
    10-Tüm elektrik elektronik mağazalarının fişini çeker şalterlerini attırırdım
    11-Bu da bonus : Eski komşumuzun cebine esrar koyar polise verirdim gerçi bu halka hizmet ama neyse..

0|0
    0|0
  • Sadece bir kişiyi öldürür ülkeyi kurtarırdım 😂

0|2
    0|0
  • Hayır asla. Olcaksa bu bir gün olmamalı hatta. Şöyle ki o bir günde o serbestliğin travmasıyla aptalca ve başkalarının da haklarını sabote edebilecek kaos ortamı çıkabilir. Lakin buna yavaş yavaş alışılırsa bu artık normal gelmeye başlanacak.

0|0
    0|0
  • Ne gerek var böyle şeylere. Millet çıldırır yani :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle cok isterimm 😄😄😄

0|0
    0|0
  • Isterim

0|0
    0|0
  • Ben bundan ziyade tüm kanunların en adaletli şekilde uygulanmasını istiyorum.

0|0
    0|0
  • Evet tabiki isterim

0|0
    0|0
  • Ölmek istemediğim için tabiki de istemezdim.

0|0
    0|0
  • Allahin adaletinden kacilamaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...