sizi nasıl tavlarız. neler yapmalıyız eylem olarak. - böyle soruları hep erkekler tarafından kadınlar için soruluyor bir kere de erkekler için soralım dedim. kendilerni onlar da değerli hissettsn :D

Güncellemeler:
şimdi sorum erkeklere diye kızlar bu kadar uzak kalmasn ya :/
elbet vardır herkesin bir fikri :D

0|1
0|28

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Kendi adıma konuşmak gerekirse,
    Ben istediğim hatunu tavlarım.
    Beni isteyen hatun da iç geçirir sadece...

1|0
    0|0
  • Tavla oynayarak.

1|1
    0|0
  • Kibar bir sesiniz olmali bazilari sadece yumuşak ses tonunuzu sevebilir bazilar sempatik olmanizi sever. Bazilari sadece guzel yuzunuze bakar. Makyajiniz kiyafetiniz saçınız sizin sandiginizin aksine en sonda

1|0
    0|0
  • Ahaha teşekkür ederiz bizim Türk erkeklerinin geneli bir bakış giderDee ben kendimden pay biçim bana başka bir dert bakması bir dert.. bakmasa gözümde iyi kız bakarsa kötü beni nası tavlicak tavlamasin ben onu tavlarimm..😃

1|0
    0|0
  • Tavlıyamazsın.

1|0
    0|0
  • tavla oynayarak diyecektim abim cevap vermiş #Ehlivukuf :D

1|0
    0|0
  • Zeki kızlar ilgi çeker

1|0
    0|0
  • Benim heç sevgilim olmadı gardaş, baa sormesen eyi olağ :D

1|0
    0|0
    • illa sevgilin olması mı gerekiyor nasıl kalbinin kazanılacağını bilmen için :d

• Benim için saygılı olması, güzel konuşması, karakteri ve güzelliği ön planda. Ayrıca hayat tarzı da çok önemli. Birde bana değer veriyor mu, bana bunu hissetirebiliyor mu, ben onunlayken mutlu muyum? Bu tarz şeyler işte :)

• Oncekikle buradan japonyadaki emmime selam yolluyorum. :) Soruya gelirsek bu durum doğaya aykiri bosver :)

1|0
    0|0
  • Seçiciyim. Konuştuktan sonra herşey değişiyor çünkü.
    Olay kılık kıyafet fizikten hariç kültür ve aynı dili konuşabilir miyiz sorusuyla kafa dağıtıyor.
    İçim ürperiyor. ya beyni yoksa misali ;)

1|0
    0|0
  • Sexy isen beni tavlarsın rahatça :p

1|0
    0|0
  • Erkeğe bişey yapmana gerek yok ne yapsan etkilenir ☺

1|0
    0|0
  • daha öyle bir kız gelmedi

1|0
    0|0
  • Sürekli bakılması ve güzel bir giyim ile 2 madde söyledim ama dahasida var 😄

1|0
    0|0
  • Bebek gibi konuşuyorsan tut götür beni shshsh :D bide masum surat ifadeleri felan

1|0
    0|0
  • kız olmanız kafi çoğu erkek için :D ben kendimi meclisten dışarıda tutuyorum ama

1|0
    0|0
  • Kötüsün😀

1|0
    0|0
  • selamde devamı gelir

1|0
    0|0
  • Sadece canim takilalimmi de en kotu naber dee tamam tavladin :D

1|0
    0|0
  • şiir sevsin bana yeter bıde az akıllı olsun yanı tartısılabılır bı zekası olsun.

1|0
    0|0
  • Azeri olman yeterli :-)

1|0
    0|0
  • sorma ya

1|0
    0|0
  • Beni tavlayamazsn

1|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...