Kadın ile erkek arasında yaş farkı olabilir mi?

Bence en fazla aralarında 2 yaş fark olmalı kadın için de, erkek için de. Ama genelde kabul gören kadın büyük olamaz erkek büyük olmalı konusuna brn karşıyım katılmıyorum. Ama genelde ayni yaş ya da 2 yaş fark olabileceğini düşünüyorum.

• Kadın büyük olmalıdır - olabilir
    7% (1)20% (2)12% (3)Oy Ver
  • Eşit olmalılar
    13% (2)0% (0)8% (2)Oy Ver
  • Erkek büyük olmalıdır - olabilir
    80% (12)80% (8)80% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|2
8|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Hepsi olabilir

0|1
    0|0
  • Erkek büyük olmalı bana göre..

0|0
    0|0
    • Ozellikle de kadinlari anlamam neden bir erkwgin boyundurluguna bu kadar cok girmeyi istersiniz.

• @mühendisadayı61 bunun karis cinse sayginlik kazanma cabasiyla alakasi yok. Onceki sorumda da buna benzer bir seydi. Ben 6 yasimdan beri bunu savunuyorum. Senin gibi toplumdaki kopyala yapistir bir tipleme degilim. Benim kendi dogrularim var ve bu gercek dogrular ile örtüşüyor.

• @Rainy_Weather tamam kardeşim
      şimdi fikrin böyle ama ilerde bu düşünceden eser. kalmayacak ve kendinden genç güzel bir bayanlar ararken bulacaksın
      bu dediğimi unutma
      ileriki yaşlara gelince bana böyle biri demişti hakliydi diyeceksin 😉
      neyse konuyu kapatalim bayanın görüşünüde daha fazla kalabalık etmeyelim

• C dedim sjsj

0|0
    0|0
  • Erkekler (genellikle) gec olgunlasiyorlar o yuzden erkek buyuk olmali

0|0
    0|0
  • Erkek büyük olmalı ama en fazla 4-5 yaş falan

0|0
    0|0
  • Erkek büyük olmalı.
    En az 3 en fazla 5 yaş olmalı.

0|0
    0|0
  • Kadının erkekten 2-3 yas buyuk olması problem olmaz ama bence erkek azcik daha buyuk ya da esit olmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• gerçek şu ki
    hamileliği ydi hayat sartlariydi evi derleyip toplamasiydi derken bir bakmışsınız bizden. küçük olan hanımlar bu hayat koşulları yuzunden daha çabuk cokuyorlar ve bizden daha yaşlı gözüküyor
    bu yüzden erkek. mutlaka arada 5 6 yaş gibi fark olmalı ki aradaki uyum tamamlansin

0|0
    0|0
    • Sen zaten bir kadinla bedeni icin evleniyoraan hiç evlenme zaten. Sevdiğin icin evlenmia olmuyorsun. Inlarsa bizle esit biz 2@3 yasi tartisiyoruz sen 5-6 diyoraun bu bildigin subyanciliga giriyor. Kdinlar erkeklerin gorsel keyif ve zevki icin yaratilmadilar. Onlarda insan hicbiri kendinden yasitca buyuk biri ile evlenmek icin doğmadilar.

• benim ne olarak gördüğüm seni ilgilendirmez
      sevecegin kişinin estetiği tabi önemli
      önce estetik olarak sonra ardından zekasi karakteri ve ahlaki na değer veririm
      benim tercihimi yargilayamazsin
      delikanlı gibi saygı duymak zorundasin

• Bir insanı kullanmak ya da o gözle bakmaya asla saygi duymam. Bu karisini döven adamin benim karimim sanane saygi duyacaksin gibi.

Yükleniyor...