Çok bunaldim. Beni eglendirebilecek birileri var mi?

Gulebilecegim birseyler soyleyin bana... lutfen :)))

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• oku bunu gülmen garanti :)

Temel bir gün arabaya binmiş, uzunca bir yola çıkmış. Tam varacağı yere 2 saatlik yolu kalmış sağda bir levha görmüş : “Yavaşla 80 km” Temel hemen hızını 80 km’ ye düşürmüş. Biraz daha ilerlemiş “Yavaşla 50 km” yazıyormuş. Temel hızını bu seferde 50 km’ ye düşürmüş. Az ileride “Yavaşla 20 km” levhasını görünce Temel hızını yine düşürmüş. İyice meraklanmaya başlamış, acaba kaza falan mı oldu diye. Bir süre daha gittikten sonra karşısında yeni bir levha: ” YAVAŞLA’ YA HOŞ GELDİNİZ ” :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• seni kahkahaya boğacak bişey izletcem sana :D yaz bir bana, ben yazamıyorum :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bu soruyu daha önce de biri sormuştu. Burdan bir erkek üye kimdi hatırlamıyorum şöyle demişti : Kimse senin eğlence malzemen değil, soytarın değil eğlenmeni sağlayacak

1|0
    0|0
  • Şarlatan değilim, kimseyi eğlendirmem. Lakin hoşsohbet birisiyim, birebirde iyi muhabbet eder, doyasıya güldürürüm ;)

0|0
    0|0
  • sirkmi sandın burayı

0|0
    0|0
  • o ben değilim..

0|0
    0|0
  • Eglenceli köleler bir el atın

0|0
    0|0
  • Sirk mi burası

0|0
    0|0
  • Birazdan butun komedyen erkekler burda :D

0|0
    0|0
  • gitar çalıyım mı sana

0|0
    0|0
  • Maymunluk iş ilani açılmıştır. cv lerinizi yorum olaral bırakabilirsiniz :D

0|0
    0|0
  • Gıdıgıdıgıdı. D

0|0
    0|0
  • Kral olsan kimse soytarın olmazz

0|0
    0|0
  • Gulmek sana yakısıyor , gul

0|0
    0|0
  • Dilini burnuna deydirmeye çalış ;P

0|0
    0|0
  • Dün ne oldu biliyor musun?

0|0
    0|0
  • bak sana çok komik bir şey anlatayım ülkede terör var diye 23 Nisan kutlamama kararı alan hükümet daha geçen stat açılışı yaptı bundan bir kaç ay evvelde şehit haberi geleli 24 saat olmamıstı ki berdan maridini ile çalıp söylüyorlardı

0|0
    0|0
  • Eğlence bende ama gizlisin 😀

0|0
    0|0
  • Edebiyat seversen daha önce hiç okumadigin satırlar yoluyabilirim

0|0
    0|0
    • Buyur cokseverim

• Sana teklifim yığınlar içinde inzivaya çekilmekti. Biz düşünenlerdendik ve sen de biliyorsun ki Tiryandafilya yığınlar düşünmez maruz kalırlar. Şimdi anladın mı neden böyle bir harabeden sana yazdığımı Tiryandafilya. ‘sen demi hacı diyeceksin’ yine biliyorum. ‘Evet, bende’ ama yine senin anladığın gibi değil. Harabede yazmakla, harabat ehli olmak arasındaki farkı anlayamayacak kadar şaşkın mı görünüyorum oradan bakınca.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...