Evlat edinmek hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben ilerde bunu düşünüyorum hatta becerebilirsem iki ya da üç tane evlat edinmek istiyorum çünkü belki de çocuğum olmayacak evet bu kötü bir durum psikolojik olarak beni yıkıyor ama en azından 3 tane yavruya yuva imkanı sağlamak isterim gerçi çocuğum olsa da olmasa da bu aklımda... Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Dini, dili, ülkesi ne farkeder çocuk çocuktur her yerde..

0|1
7|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Eğer imkanın varsa çok büyük sevap işlemiş olursun böyle bir yükün altına girmek her yiğidin harcı değil tebrik ediyorum seni

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• geçen yıl neredeyse bir tane Suriyeliyi alıyordum ama bekar olduğum ve 30umdan küçük olduğum için alamadım

1|0
    0|0
    • Ben de bunu zaten belli bir yaşa gelince yapmak istiyorum ama benim önceliğim Türk evlatlar..

• Irk ayrımı yapmadım ben o an çocuğun kimsesi yok akrabalarıda verecek yer arıyor ben alayım dedim araştırdım 30 yaşını doldurmuş işi olan falan filan diye gidiyordu şartlar her şeyi tutturdum yaşı tutturamadım

• Irk ayrımı olarak değerlendirme ki ben buna çok karşıyım.. aksine Afrika'da burdaki koşullardan daha zorda olanlar var ama önceliği kendi ülkemin evladına vermek isterim soy önemli tekrar söylüyorum ırkçılık hiçbir şekilde yok bende

• çocuğum olmasa edinirim aksi halde 1 tane almaya çalışırım bunda yapamazsam yardım ederim maddi olarak

1|0
    0|0
  • Çocuğunuz olmazsa mantıklı ama diğer türlü çok mantıksız.

1|0
    0|0
  • Mecbur 😕

1|0
    0|0
  • iyi bişi bence

1|0
    0|0
  • bende ilerleryen zamanlarda öyle bir durumla karşılaşırsam bende evlat edinmeyi düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • insan yükü ağırdır :)

1|0
    0|0
  • Boyle bir dusunceye sahip oldugunuz icin sizi tebrik ediyrum ;-)

1|0
    0|0
  • Dinen nikah düşüyor.

0|0
    0|0
    • Öz annesi sen olmadığın için erkek çocuk aldığında büyüyüce sana nikahı düşüyor yani.
      Kız çocuk alsanda, ilerde evleneceksen evleneceğin erkeğe düşüyor nikahı. Dini açıdan böyle.

• Ama tabiki de yetimlere sahip çıkmak sevaptır.

• Bende genelevden evlenmeyi düşünüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...