18 yaşındaki bir kızın zinasına karşı çıkmıyorsak 17 aylık bebeğin tecavüzüne de karşı çıkmamak mı gerekir?

Bunu söyleyen bir müftü tabi kendisini tanımıyorum ama sanırım mevcut hükümeti destekleyen biriymiş diyorlar. Bunu herhangi biri söyleseydi olay olurdu Hükümet mecliste gündem değiştirirdi ama kendi parditaşları olursa sesleri solukları çıkmaz. Ve yine ne hikmetse bunlar şeriat gelsin diyor. İlginç

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Ne güzel bir ülke oluyoruz ya mükemmel

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ulan niye hep böyle akıl hastası sapık herifler bir mevki sahibi oluyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• "Bunu söyleyen bir müftü tabi kendisini tanımıyorum ama sanırım mevcut hükümeti destekleyen biriymiş diyorlar." bu nasıl bir cümledir böyle? Eğer mevcut hükümeti desteklemeseydi bu soruyu soracak mıydın acaba? Tabii ki de hayır.

0|1
    0|0
    • Bu haberden haberin var mı? Hayır. Ben burda siyasetin çirkin yüzünü anlatmaya çalışıyorum..

• Peki tamam neyse. Eğer kötü bir niyetle paylaştığımı düşünüyorsan engelle gitsin görmezsin de sorularımı. Tartışmaya gerek yok.

• Niyetin kötü demedim, detayda yazdıkların hoş değildi. Haklısın, iyi akşamlar.

• bileklerimi dikine dikine kesesim var

0|1
    0|0
  • Şimdi ben siyasi olarak düşünmüyorum da burda senin eleştirdiğin konu 18 yaşındaki bir kızın iradesi var istediğini yapabilir düşüncesi mi merak ettim

0|1
    0|0
    • şimdi ben burda siyasi olarak düşünmüyorum da burda senin eleştrdğn konu bu arkadaşın görüşü mü yoksa bu olayın etkisini azaltmak mı merak ettim.

• @Maldini22 akpli degilim 100 bin defa mi soyleyeyim zaten akpli osam akpliler gibi simdi buraya bir ton yazi yazardım

• haha :D bak bu açıklamadn sonra inandım :D gerçektn bir ton yazardın :) tamam sakin ol kızma hemen.

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu herifi essek sudan gelinceye kadar dovmek lazim

1|1
    0|0
  • Ne hallere geldik ya

0|1
    0|0
    • Daha bugün gördüm biri soru olarak sormuş Cumhurbaşkanımız İslam ordusunu kuurp başına geçecek diye ama kendi ülkesindeki müftülere bile sahip çıkamıyor.

• Beats kulaklık takıyorum, söylediklerinden gene bir bok anlamadım. Ses çok bulanık. Ama dediğin gibi dediyse eğer, olmamış.

0|1
    0|0
  • adam mı la bu?

0|1
    0|0
  • oha bu ne ya 18 aylık bebeğe yuh

0|1
    0|0
    • Ve bunu söyleyen bir müftü.. Akademisyenleri tanımam, mahkemeleri tanımayan diyen bir kişi bu olayı görmezden gelir..

• Çıkmak gerek

0|1
    0|0
Yükleniyor...