Liseli çocuk ağlayan bebeğin annesine bağırdı?

Bugün otobüse bindim eve dönüyordum okuldan. Önde bir liseli çocuk oturuyor. Arkasındaysa genç bir kadın 25-26 yaşlarında. Bebeği ağlıyor. Çocuk döndü bağırdı "Abla sustur şunu ben sinir hastasıyım ağlamasın yeter ya!" dedi. Abla "Neyapayım bebek ağlıyor işte" dedi
Herkes liseliye dönüp hayretler içince baktı. Sizce haklı mıydı liseli?

0|0
24|37

En İyi Erkek Görüşü

• Ergen işte oda bir nevi bebek sayilir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya bırak neresi hakli. Terbiyesiz. Sanki kadın çok meraklı bebeğinin ağlamasına.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Sinir hastalığının öfke ile gram alakası yok. Kendinden dikkat çekme çabasına girmiş ergen. Bende öfke nöbeti geçiririm istediği kadar bebek ağlasın sesim çıkmaz heleki annesine hiç ses etmem. Benim ses çıkaracağım kişiler bağıra bağıra telefonda konuşan kadınlardır.

1|0
    0|0
  • Sinir hastalarında var öyle ani çıkıslar kanks

0|1
    0|0
  • Bende sinirliyim böyle gereksiz be haksız tepkilere dayanamam dötün yiyorsa bir daha tepki ver diye uyarırdım

0|0
    0|0
  • bebeği ağlatan annesimi sanki? Ayrıca o münasebetsizin yaptığında hak göremiyorum ben. Terbiyesizlik bu...

1|0
    0|0
  • Bebek susmuyorsa kadın ne yapsın allah allah madem sese gelemiyorsun hiç binme otobüse dolmuşa sinir hastasıymış kulaklarını kapasın

0|0
    0|0
  • Haklı değil ama hastaydı. Ikisini de anlamak lazım

0|0
    0|0
  • Abla haklı

0|0
    0|0
  • Liseli hasta haklı yani

0|1
    0|0
  • Tutup atacaktınız otobüsten bu kadar basit. Otobüstekiler ne anası nede babası o ergenin onun atarı ailesine söker anca.

0|0
    0|0
    • ben daha 18 yaşındayım ne yapabilirim? onu atmak amcalara yakışır bana değil..

• Bende onlara diyorum zaten küçüğüm.

• Ergenin birisi işte saygisizlik

0|0
    0|0
  • Haklı olur mu hiç ya kız naapsın kurmalı saat değil ki tepesine basıp sustursun. Öndeki liselinin denyoluğundan başka birşey değil

0|0
    0|0
  • Haklı ben olsam kadını döverdim bebegide camdan aşağı fırlatır karısanlarında tek yumrukla burnunu kırardım

0|0
    0|0
    • sana aynısını yapsınlar inşallah

• Neresinde haklı olabilir sence bebek lan o bebek bir sıkıntısı vardır ki ağlıyor kadın ne yapsın ya sinir hastasiymis karşıma çıksa bir öyle ergen güzel kardeşim aklını alirim aklını. ..

0|0
    0|0
  • Ben orda olsaydım o liselinin a.. Na koyardım

0|0
    0|0
  • Liseli halkı olur mu ya ben olsam girişirdim orda ona kendisi bebekken ne yapıyormuş hatırlatırdım tekrar.

0|0
    0|0
  • başlarım sinirine sağlam bir sopa yesin bakalım sinir stres kalıyo mu? öylelerine prim vermeyin arkadaş sonra ego şiştikçe şişiyo ben okulda iki tanesini temiz dövdüm şimdi kerimcan durmaz kadar sakinler.

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir soru ya haklı olma gibi bir ihtimali var mı sanki kadın bebeği ağladığı için mutlu elinde değil susturabilse susturcak

0|0
    0|0
    • aşağıda haklı diyen dangalaklar var birde bu halkın yorumunu alayım dedim!

• Oha haklı diyen insanlara harbiden helal olsun dicek baska bir söz yok umarım kendileri veya eşleri bu durumu yaşamaz.

• iyi dönüp dövmrmişler at ağızlıyı

0|0
    0|0
  • liseli bir tokat haketmiş :D yapıştıracak bir delikanlı çıkmadımı?

0|0
    0|0
  • Biraz empati kurun adam hastaymış işte bazen ben bile dayanamıyorum bu çocuk ağlamalarına.

0|0
    0|0
  • Ergen o, karışmayın. Onu içi yanardağ.

0|0
    0|0
    • ahahahaha güldüm bak buna :D

• Yok orda ben olsam vururum kafasına

0|0
    0|0
    • ablaya nasılda bağırıyor ağzım açık kaldı

• Ben hop derdim dingili bak hastaysan hastaneye git hususi araç kullan

• Doğru değil ama dürüstçe hasta olduğunu söylemiş. Tabiki yaptığı doğru değil

0|0
    0|0
    • dürüstçe değil bağırarak söyledi

• Sessizce söyleyince de kimse takmıyor ülkemizde... Çocuğa da biraz hak veririm o yüzden

• O liseli sen olmayasin

1|0
    0|0
    • ben öyle bir terbiyesizlik yapmam, çocuk gelişimciyim üstelik!

• O zaman hakli ya da haksiz oldugunu bilersen

• imansıza bak la orda olcam ki sallandırayım veledi ne haklısı lan kadın ne yapsın

0|0
    0|0
    • olsan sen öldürürdün onu kadına nasıl bagırıyor

• demek ki sinir hastası çocuk

0|0
    0|0
  • bençe hakli

0|0
    0|0
  • Değildi

0|0
    0|0
  • Tekme tokat indircen kimmiş sinir hastası görcek

0|0
    0|0
  • Sinir hastasiysa binmesin o otobuse. Ben olsam tokatlardim alirdim onun sinirini stresini

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 23

• Bazen ben de iş dönüşü çok yorgun oluyorum, bazen moralsiz, bazen mutsuz. Bebek ağlaması diye bahsettiğimiz ses de o an beynimi kemiriyor tabiri caizse ama, hiç bunu dile getirmedim , kulaklığımı taktım ve oturdum. Yapılabilecek tek şey bu.

0|1
    0|0
  • Yani bazen insanların kafası çekmiyor. Hatta bebeğe odakladıysa kendini kafası hiç mi hiç çekmez o sesi şimdi. Tabi bağırmaktansa sakince söyleyebilir. Be. de gencim ama şu sinir hastası olayı komiğime gidiyor ne yalan söyleyeyim. Çabuk sinirlenen herkes hasta olsaydı Türkiye de adam kalmazdı sağlıklı.

0|0
    0|0
  • haklı olmasına gerek yok o hasta bir insan cezai ehliyeti olmaz onların

0|0
    0|0
  • Çocuk yani ağlama denilemiyor işte o liselide taksiyle gitsin madem gideceği yere.

0|0
    0|0
  • Hastaysa bişey diyemezsin.
    Mesela bir şizofren olarak yanımdaki ejderhalarımla gezerken millet tip tip bakıyor.. Yapmamak lazım , ayıp :D :D

0|0
    0|0
  • Hastaysa makul karşılamak lazım

0|0
    0|0
  • Sinir hastası olduğu için normaldir bende sinir hastasıyım ve bendede aynı sorun var hatta bugün hocama bağırdım sınıfta kalemi kırıp elimi sıraya geçirdim

0|1
    0|0
  • sinir problemi varmis

0|0
    0|0
  • Sinir hastasıysa otobüse binmesin. Toplumun sağlığı açısından.

0|0
    0|0
  • Saatlerce hiç susmayan bir bebek vardı otobüsümde
    senin aşkının ıstırabını diyor en son insan..

0|0
    0|0
  • Psikolojik sorunu var demkki

0|0
    0|0
  • Haklı değil.

0|0
    0|0
  • Sinir hastasıysa normal olabilir böyle şeyler..

0|0
    0|0
  • Lan :D Bu insanlar ne kadar geri kafalı olmuş ya :D

0|0
    0|0
  • Ananın elinde değilki. Nasıl haklı olabilir?

0|0
    0|0
  • Sinir hastası olduğu için olumsuz yorum yapmak pek doğru olmaz aslında sonuçta bu da bir çeşit hastalık

0|0
    0|0
  • haklı

0|0
    0|0
  • Değil.

0|0
    0|0
  • haksızdı liseli biride çıkıp ağzına yapıştıramadınızmı. bebek o ağlayabilir

0|0
    0|0
  • Biride ona bağıramadı ne insanlar var ya

0|0
    0|0
  • Terbiyesiz bu yeni nesil rezalet ya 😁

0|0
    0|0
  • Haksız tabiki bebek sonuçta anlamıyo etmiyor böyle saygısız öküzler var işte

0|0
    0|0
  • O liselinin kafasini gozunu kiracaksin. Bebek laftan anlamaz ki. Annesi ne yapsin yazik

0|0
    0|0
Yükleniyor...