Türk erkeklerin yabanci kadinlarla evlenmesine sinir oluyorum?

igrenc domuz yiyen kadinlarla nasil evleniyorlar? düsünsenize öperken domuz degmis o dudaklara iyy hic yakismiyor yabanci kadinlar türk ailelerine akrabalar falan ayiplar cok komik görünüyor gercekten kimsenin istemedigi erkekler kendeine yabanci kadin buluyor onlarda türkiyede antalyada falan güzel güzel yasamak icin geliyor zaten :) kiskanma falan yok komik buluyorum :) yurtdisinda yasiyorum ve burdaki gencler hep yabanci kiz arkadaslari var herkesin önünde öpüsüyorlar falan hic terbiye kalmamis yazik

0|0
11|51

En İyi Erkek Görüşü

• bencede edp ve haysiyet yok yabancılarda olmaz o iş

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 50

• Ben Türküm ve Milliyetçi biriyim büyük konusmayim da asla öyle bişey yapmam istesem de yapamam zaten hani ne dil biliyorum ne de biriyle muhattap olmuslugum var öyle yani..

1|1
    0|0
  • allahin helal kildigina sen kimsinki karsi cikiyorsun.
    ayrica yurtdisindaki türk kizlari burunlarini yere indirmedigi sürece daha cok kisi yabanciyla evlenir. Cünkü türklerin cogu kapris kibir ve ego kurbani olmus zavalillar. Evlilikten anladiklari yok.
    Ikincisi sen sadece yabancilari görmek istedigin icin görüyorsun o kötü yanlari. Öpüsmek felan yani. Git tramvaya trene bin bak türkler neler yapiyor. gece cluplerinde yabnci kizlardan cok türk kizlari var. Hani nerde örf adet?
    Yabancinin agzina domuz degiyorsa türk kizinin agzinada sigara icki degiyor.

0|0
    0|0
    • gece clublara gitmede ne var simdi erkekler gidiyor kizlar gitmesin mi? :) yabancilar hem domuz yiyor hem de sigara icki :))

• kötü tabi burdakileri görsen

• Gelip görelim ozaman :)

• ecnebı hatunları kucumsemıyorum karalamıyorum fakat bızım hatunlar her yönden daha ıyıler

1|0
    0|0
  • belki gerçek manada karşılaşabileceği doğru insan odur, doğru eş seçiminde yerli veya yabancı ırk cinsine girilmemeli eğer niyet her iki insan için gerçek bir hayat kurmak ise. . önüne gelen insanla öpüşmek farklı yabancı bir Insanla evlilik kurmak farklı eylemdir..

0|0
    0|0
  • Gayet haklısın da tövbe edip bu tarafa geçenleri ayrı tutmak lazım.

1|0
    0|0
  • Aynen

1|0
    0|0
  • O domuz kokulu dudaklar o kadar güzeller ki bir bilsen.. Onların hatırına bütün domuzu bile yerken eşlik edebilirim.. Ama sizinle kuzu pirzola bile yenmez.

0|1
    0|0
  • Enteresan birisin. İsteyen istediğini yapsın bize ne...

0|0
    0|0
  • Tr' de istediğimi bulamazsam diğer Türk ülkelerine de bir bakarım. onlarla evlenmek serbest dimi 😄

0|0
    0|0
  • Dinini bilseler yapmazlar

2|0
    0|0
  • Türk kızının egosuyla mı uğraşsınlar?

0|3
    0|0
  • türk bayanları çekilmez yabancı bayanlar her konuda iyiler erkeğine sahip çıkıyor harika sevişiyorlar sizin gibi evlenince kendilerini bırakmıyorlar her daim bakımlılar hele siz türk bayanları bir çocuk yapım darma duman oluyorsunuz, sevişmeyi bilmiyorsunuz devamlı başınız beliniz ağrır, tripleriniz çekilmez yemek yapmayı bilmezsiniz yabancı bayanlar 50 yaşınada gelse güzel ve alımlıdırlar en az üç yabancı dil bilirler sizin gibi tatile gidince saçmalamazlar kültürlüdürler saygılıdırlar erkeğine bağlıdırlar daha devam edeyimmi Kalmış aptalın biride domuz eti ile örnek veriyor en azından müslüman olunca dinlerini yani müslümanlığıöğreniyorlar siz müslümansınız lakin rezilliklerinize baksanıza

0|0
    0|0
    • he he kac yabanci tanidiysa sanki 😂 hayallerinde belki

• ben hayal kurmam yaşarım şekerim tahmininden çok yabancı bayanla tanıştım 2 sene ukrayna 8 ay almanya yaşantım yeter bana

• ben de inandim

• Adamları ne kadar bunalttığınızı anlayın işte..

0|2
    0|0
  • Kafasının etini yiyen kadınla evlenmektense domuz yiyen kadınla evlenmek çok daha mantıklı.

1|1
    0|0
  • Hahaha dudaklarına domuz değmiş ne ya. Tamam haramlığı filan bir yana da dudaklarına domuz değmiş ne arkadas.

Baska erkeğin dudağına değmediği sürece ister domuza değsin ister maymuna.

Senin dudakların orda biton erkeğinkine değmiştir şimdi , gelip yok domuza değmiş yok bilmem ne. Senin gibi cahil gerzrk müslümana o Hristiyan kızı tercih ederim

0|0
    0|0
    • türk kizi seni istemez zaten tipe bak

• Tamam da dudaklarına domuz demiş nedir yahu. Burada müslüman Türk kızlarının hatta kapalı müslüman Türk kızlarının dudaklarına bırak erkek dudağını erkeğin organı giriyor çıkıyor. domuz değince domuzla mı öpüşmüş oluyoruz Saçmalığa bak yani.

• ee yabancilar hic öpüsmüyor sanki.. onlar icin bakirelik faan da hiic önemli degil :))

• Birgün papazin birisi ayinden sonra konuşma yapmış ;
    Müslüman kızları ile hristiyan kızlarını ayırt edemiyoruz artık bizim kızlardan farksız giyinişleri de hareketleride bizim kızların boynuna haç lı kolye takalım da ayırt edelim en azından .
    Demiş papaz

0|0
    0|0
  • ilk defa burda bir kız doğru bişey yazdı tebrik ederim seni

1|0
    0|0
  • Benimde en büyük hayalim. Müslüman, batı ellerinden bir hanımla evlenmek.
    Mesela Müslüman olmuş bir İtalyan Hn.

0|0
    0|0
  • Ne alakası var çoğu kisi dusunce tarzi nedeniyle yabancilar ile avlenmek istiyorlar. Ama bazi kadin gormemis sapiklar ahah yabancilar güzel olur diyip ben yabanci ile evlencem diyorlar. Ama bende olsa yabanci ioe evlenmek isterdim. Bizimkiler acaba bacak tuylerimizi almak gunah mi ya da niye aliyoruz dinde bu var mi diye küçük seylerde takililar. Onlar kisisel yemizlik icin alinir.

0|0
    0|0
    • yabancilar daha iyi sanki kac tane tanidiysan

• ne hayallerin varmis

• türk kızları ağzı içki kokan erkeklerle beraber?
    yabancı kızlar sizin gibi dış görünüşe cok önem vermez kapris ego hava civa yok
    kalkıpda agzında domuz varken öpcek değiliz yinede yabancı istemem ama gercekler

0|0
    0|0
  • kıskanclıga bak :D

0|0
    0|0
  • Türkiyedekilerden hayır gördük müde ayrıca onları aşağılamaya hakkın yok hepiniz kezbansınız bunu kabul edin öncelikle merhaba ayyy sapık var veya merhaba ayyy salak veya merhaba yürü git be triplerindesiniz hepiniz

0|0
    0|0
    • türkiyedeki kizlar niye öyle düsünsene biraz hic haber izlemiyormusun

• off yorma insani git baska soru bul kendine

• Vericek cevap bulamadin kac tabi ahahaha im win f*ck you :D

• Allaha şükür bir yabancıyla evleniyorum

0|1
    0|0
    • Türkiyede yaşamadığın için bilmediğin şeyler var sanada kızamam :D
      git gag'da takıl buralarda değil

• hhaha cok komik :)

• @duzgunkiz nesi vamrış :D

• türk kızlarıda bize bakmıyo 4 yıldır tekim kimsem yok :)

0|0
    0|0
  • tamamda domuzla ne alakası varki :D
    içki ile aynı hesap ikisi yani ağzına domuz değil ama içki değmiş biriyle eşit oranda düşünebilirsin :D

0|0
    0|0
  • Bende kızların yabancılarla evlenmesine sinir oluyorum, Napıcaz :(

0|0
    0|0
  • Temiz bir tsne bulsaam bende alirjm

0|0
    0|0
  • sinir olmanı anlayamadım tercih meselesi

0|0
    0|0
  • Sana noluyo abla alan memnun satan memnun 😄

0|1
    0|0
    • komik buluyorum iste :))

• git evlen evde kalmissin zaten

• Seni almadan gitmem 😊

• Ya sen ne diyin ya Off tez elden öl

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 10

• sonre esı der sen ıstıyor duj verecek 100 dolar ayrıca sabah aksam ıcıyolar onlar ne ara cocuk buyutecek

1|0
    0|0
  • Sanki Türklerden domuz yiyen ylk ayrıca domuz belki güzel bişey bilip bilmeden nasıl iyyy diyosun? Yoksa yedin mi?

0|2
    0|0
  • sabah sabah ya :D :D kızım sen kendi kısmetine bak boşver sanane :D

0|0
    0|0
  • dusunmesi sana mi kaldi domuz eti diyosun once kendinize bakin

0|0
    0|0
  • Canımcım rahatlar ve en azından namus bekçiliği yapmıyorlar. Bizimkilerden iyi

0|0
    0|0
  • Sinir olmuyorum..
    Kendi fikirleri.
    Önemli olan benim olan

0|0
    0|0
  • evlenebilir ne yediklerine göre insanlar ayırılmamalı

0|0
    0|0
  • boşver be canım isteyen istediği ypsın kendini boşuna üzme sanki 1-2 Türk erkeği yabancıyla evleniyor diye sana Türk erkeği mi kalmıyor kalmazsa sende en kötü bir yabancıyla evlenirsin.

0|0
    0|0
  • sen oral yaparken ağzına penis değiyor o zaman da seninle öpüşen de penisle öpüşmüş gibi oluyor. mantığın çok sığ arkadaşım üzgünüm

0|0
    0|0
    • yuhh bunlari yaptigimi nerden cikardin kiz igrncsin

• Bu nasıl mantıktır arkadaş ya.
    Milletin din'inden inancından sanane ki yani?
    İsteyen inanır , isteyen kendi cinsiyetinden birisinden hoşlanır. Ucu sana dokunan birşey mi var burda? Onlar katilmi, suçmu işliyorlar?
    Şu yazıma din'i karıştırmadan mantıklı bir yorum yapabilirmisin lütfen?

0|0
    0|0
    • kendi fikrimi söyledim canisi yasak mi:))

Yükleniyor...