Bi̇r yere dokunduğumda parmak i̇zi̇m kaç günde kaybolur?

Üzerime hırsız damgası vurdular. Almadığım parayı bana aldın diyerek iftira atıyorlar. Kadın arkadaşımın komşusu. Arkadaşıma gittiğimde o da oradaydı. Küçük kızının yanına salona gittim. Çantası yerde dağınıktı. Cüzdanda açık yerdeydi. Bende kızı küçük dağıtıp kaybetmesin diye cüzdanı kapatıp çantaya koydum. Ertesi gün 300 liramı çaldın diye iftira attılar bana. Halbuki cüzdanın içinde para olduğundan bile haberim yoktu... Cüzdanı polise parmak izi aldırmaya götürdük dediler ertesi gün için.. Ve benim daha parmak izim alınmadan cüzdanın iç gözünde senin parmak izin var dedi bana kadın.. Arkadaşıma da bana yalan söylüyor o kız.. İstediğim zaman götürür parmak izi aldırırım demiş. İşin kötü tarafı cüzdanda parmak izim var, parmak izim o cüzdanda kaç günde yok olur? Ben olayı kadına açıkladım almadığımı söyledim ama dinlemiyorlar beni. Gözümü mü korkutmaya çalışıyorlar anlamadım. Aİleminde henüz haberi yok.. Ve onlar ailemin burada olmadığını biliyorlar.. Ve bu polislik işlerde de pek bilgim yok.. Yardımcı olun lütfenn

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Birincisi bu parmak izi kaybolmaz silinmediği sürece
    İkinci konu sen para almak için cüzdanı açmak zorundasın bu yüzden cüzdanın içerisind parmak izin olmalı
    Son kısma gelınce o kişinin kolundan tut hadi beraber gidelim polise de ancak temiz çıkarsam
    Manevi hakaretten dava açıcam sana de
    Sonra olanları izle

0|0
    0|0
    • Dedim hatta ben gidiyorum polise dedimm kadın arkadaşıma bir gönderdik cüzdanı polise diyor bir de istediğim zaman gönderirim parmak izi çıkar diyor. Çok çelişkili bir durum.. Ve bir parmak izi de benim aldığımı kanıtlayamaz ki değil mi?

• Parmak izi seni hırsız yapmaz
      Gonderdık deyıp gitmiyorsa pek umursama
      Bence seni yolmak istiyor bu kişi
      Sen umursadıgında konuya hakımıyetını kaybedersın

Erkekler Ne Diyor 4

• Parmak izinin olması senin aldığına delil değil hadiseyi anlatırsın delil yok ispat yok görüntü yok yalan söyleyip benden para sızdırmaya çalışıyorsun karşı dava açacağım de

0|0
    0|0
  • Dün de yazmıştın sanırım. Ablacım, kadın seni zarflıyor. Kendine güveniyorsan korkma ver emniyette parmak izini. Reşit misin peki?

0|0
    0|0
  • İyide sen anlatmadın mı bunları? Cüzdana dokunduğunu falan.

0|0
    0|0
  • Git sikayet et. Iftiraya maruz kaldigini soyle. Tazminat bile alirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...