Derdime derman? (Saçma bir soru değil inanin) +1 ?

(Üstten anlatim) Küçük bir kasabada yaşıyorum, nasıl hatirliyorsun vb demeyin gayet iyi hatırlıyorum. 4 yaşında cinsel istismara ugradim ve bunu hic bir kimseye söylemedim. Hatta okul vbbderken yıllarca aklima bile gelmedi sadece ara sıra. O adam yasadigim çevrede olan biri ve toplum içine girince rastlıyorum. 8. Sınıfa giderken en yakın 9 yıllık arkadaşıma anlattım hatta bir kaç arkadaşıma !
Diğer arkadaşlarımla aram bozuldu, ki kendileri ve aileleri yobaz olan insanlardı. En yakın arkadaşımla başına aynı olayın kısa bu süre önce geldiğini ve hamile olmariskinin olduğunu söyledi. Sonra nasıl olduysa yalan çıktı. Rezil kepaze oldular sonra üvey abisini hapse artırdı. Bütün bunların üzerinden yıllar geçti. Ama hala eski gunler ağza alınıyor benide söyleyip kendi batağına çekmesinden korkuyorum. (Bu iznillah olmaz) Diger bilenlerlede karsilasip onlarinda soylemelerinden korluyorum. Malum kader bu.. Yardim lutfen bana ve dua :) ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• La Fonten'den masallar :D

1|0
    0|0
    • iki dunyada da yakan bir araya gelmesinnki doğru. Dahası bile var. Bu sitede aylar once yazdigim bir bencede detayli anlatim yapmistim istersen atayim

• Ozelliklede insanlarin inanmayisi yakiyor canimi
      Ama şunu bol dünyanın binbir türlü hali var unutma

• At bakalım hangi bence

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• senin ne suçun var ki korkma

1|0
    0|0
    • Burdaki insanlar "masum olusa" pek takılmıyor.
      Üzülmesin olduktan sonra masum ve sucsuz olmanın bir anlamı kalmiyor malesef.

• Ne konu da yardım?

1|0
    0|0
    • Akıl. Mesela ben böyle bu olayla adımın anılmasını istemiyorum. O adamda Allah'tan bulsun inşallah.

• Çok şey söylerim söylemesine de burda 3 saat yazmak seni de yorar beni de

• Dua ederiz de yardımınız pek dokunmaz herhalde

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...