Katılıyor musunuz ?

2|3
20|30

En İyi Erkek Görüşü

• evet katılıyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kapitalizmn icinde kadini bir cinsel obje olarak heryerde kullanan ülkelerden özgürlük manasinda hicbir adim beklenemez zaten. Kadina özgürlük derler, ama aynen dedigin gibi sirf onlara daha kolay ulasmanin yolunu ararlar aslinda

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Katılıyorum ama gülmekten muhendisguncesi.com/.../B7aXOvnIUAAO9Ia.jpg

2|2
    0|0
  • bir kadın olarak buna katılıyorsan benim için sorun yok
    hadi şimdi sana ulaşamamamız için neti kapat ve evden çıkma

2|0
    0|0
  • Allah senden razı olmadan senin ruhunu teslim almasın İnşâAllah.. Bu sitede tek değilim Elhamdulillah. Gönlü İmanlı edebli kardeşler var hala şükür :)

1|1
    0|0
  • Benim yaşım seni iki katın kadar neredeyse. Ama ver o elini öpeyim. Bu kadar güzel özetlenmezdi.

1|0
    0|0
  • Doğrudur..

1|0
    0|0
  • bu söze katılmıyorum.

1|0
    0|0
  • Anlamadım bisi sjjs

1|0
    0|0
  • Kesinlikle haklısın

1|0
    0|0
  • Kararsizim

1|0
    0|0
  • Katılmamak mümkün mü :)

1|0
    0|0
  • aynen öylee

1|0
    0|0
  • %100 katılıyorum. :) Bunun tartışmasina bile girmek gereksiz.

1|0
    0|0
  • Katılmamak olur mu tabi katılıyoruz

1|0
    0|0
  • Güzel miş

1|0
    0|0
  • evet çok dogru :)

1|0
    0|0
  • Sence hayatta verilen değer gercekten sözde ki gibimi?

1|0
    0|0
  • kadına ulaşmanın özgürlüğü derken?

zaten şu anda aşiret olan ülkelerde bile kadına ulaşmak kolay ki. Misal vermem gerekirse İran'da dericilik işi ile uğraşan yerler genelev olarak çalışır. yani kadına ulaşmak zaten orada da kolay gördüğün gibi.

onun haricinde kadınlar evde otursun, çalışmasın, erkekten daha az değer görsün, erkek birden fazla eş alsın diyorsan ne yalan söylim benim bile destekleyesim geliyor bunu :D

0|0
    0|0
  • Katılıyorum. Mirastan erkeğin yarısı kadar pay almanız, erkeğinizin sizi dövmesine izin verilmesi, erkekler gibi özgür yaşayamamanızda bu yüzdendir.

0|0
    0|0
  • aynen güzel kardeşim

1|0
    0|0
  • Aynen...

1|0
    0|0
  • O yüzden mi mal gibi sattırıyor, kölelik hukukunda nikaha bile gerek duymadan faydalandırıyor, kadını o kadar ulaşılmaz kılıyor ki, paran varsa 4 tane bile alabiliyorsun.

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum. Tam zıttını düşünüyorum hatta.

0|0
    0|0
  • Yaaa hadi ordan demek istiyorum

0|0
    0|0
  • Günümüzde islamcıların kadına verdiği değer ortada

1|0
    0|0
  • İslam hiçbir zaman kadına değer vermemiştir peygamber devri dahil

0|0
    0|0
  • İroni bir durum

0|0
    0|0
  • Kadınların diri diri gömüldüğü ve hor görüldüğü bir zamanda gelen İslam'a özgürlüğü kısıtlıyor denmesi başlı başına saçmalık değil mi zaten

1|0
    0|0
  • doğru

1|0
    0|0
  • Katiliyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Beşerin olusturdugu her sistem ozgürleştirme ve değer verme vaadiyle kadını mutlaka bir takim şeytani seylerin kölesi etti. Müslüman kadınlar ise yalnızca Allahın emir ve yasaklarına boyun eğer, o kadar.

1|0
    0|0
  • doğru... çoğu kadına ulaşmanın peşinde
    görüş paylaşan bazılarına da lafım şudur ki Müslümanlığı bu hale getiren cahillerdir
    bunu bir anlayamadınız gitti

1|0
    0|0
  • evet katılıyorum

1|0
    0|0
  • Erkekler istediği gibi gezerken, 40 derecede şort ile t-shirt ile istediği gibi gezerken türbanlı Çarşaflı peçeli kadınların günahı ne? Onlar o sıcakta bunu çekmek zorunda mı alhani adalet hani eşitlik hani özgürlük?

2|0
    0|0
    • Göbekle diz arası erkeğe haram. Gine şort falan giymesi uygun değil

• Ama gigiyorlar ve kilse tepki göstermiyor ama açık kadın perdesiz eve benzer diyorlar bu mu eşitlik hoşgörü ve özgürlük? @BeyazzPudraŞekeri

• Kimse sana karışmiyor. Onları duymazlıktan gel. Zorla yaptıramazlar. Ben kapalı giyinirim (saçlar açık sadece). Sorun yok benim için

• Katılmıyorum

1|0
    0|0
  • Tabi tabi. Hem de nasıl değer veriyor kadına. İslam ülkelerinde kadınların ehliyet alma hakkı bile yok.

0|0
    0|0
  • Aynen

1|0
    0|0
  • Katılıyorum.

1|0
    0|0
  • hayır.

1|0
    0|0
  • Katılıyorum

1|0
    0|0
  • Hayir.

1|0
    0|0
  • doğrudur

1|0
    0|0
  • Bir adamin bilmem kaçıncı karısı olmak mi değerli olmak.

0|0
    0|0
    • İslam bunu zorla yaptırmıyor.

• Son peygamberimiz, tek evliligi dogru bulmustur diyor islam. Nedenlerine de bir baksan bu cogul evliliklerin, fena olmaz. Ufkunuz genisler hani ;) bukadar dar düsünmeyi birakin artk

• @Zaman_ çok eşlilik sadece birisi daha kadina değer verilmeyen o kadar çok neden va ki.

• İslam kadına değer mi vermiştir? Hiç güleceğim yoktu :D D:

1|0
    0|0
    • Evet.. kadını televizyonlara sokaklara çıkarıp üzerinden para kazanmasına mahal vermeyecek kadar değer vermiştir..

• @Bittterr a :D pardon etiketi unutmusum

• Avrupaya gitmeyeceğime göre sen söyle bakalım islam sayesinde mi doğmuş? :D @Zaman_

• Saçmalıktan başka bir şey değil.

2|0
    0|0
  • katılıyorum

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • islamla ilgili kısmına katılıyorum da özgürlük kısmı pek ilgi kuramadım

0|0
    0|0