Yardım edin lütfen?

Bu yıl üniversiteye başladım. Başta herşey çok iyi gidiyordu. Ama bir süre sonra yalnız olduğumu görmeye başladım. İlk başlarda bu durumun pek farkında değildim. Sonra bu durumun canımı sıkmaya başladı. Aralık 2015 sonu bir kıza ondan hoşlandığımı söyledim. Cevabı mesafeli olalım oldu. Daha sonra okulun psikiyatri merkezinden yardım almaya başladım. Aradan 3 ay geçti bir mesafe alamadım.2. dönem okuldan iyice soğudum. Okuduğum bölüm bana hitap etmiyor. Başka bir hedefe yöneldim. Zaten derste yerimde duramaz oldum. Ders başlamadan sıkıntıdan iki de birde sınıfta çıkıyorum. Arada bir de kırık dökük bir ilişki denemesi yaşadım.

Güncellemeler:
Bu dönem içinde biriyle tanıştım. İyi kötü konuşmaya başladık. Ben bunu zorla da olsa dışarı çıkardım. Oturduk. Falan filan. Hep şunu söylerdi. Bir arkadaşım öldü onu unutamıyorum. Hiç beklemediğim bir anda sevgilim olup olmadığını sordu. Bende pek olmadı dedim. Daha sonraki bir buluşmamızda bana gelmek istediğini ima etti. Ama bu mümkün değildi. Ben öğrenciyim. apartta kalıyorum. Sonra birden soğudu artık pek konuşamıyoruz.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• tanrı yardımcın olsun evlat

0|0
    0|0
Yükleniyor...