Kızlar neden gay insanlara bayılırlar?

Evet benimde gay arkadaşlarım var ama kızlar gay birini gördükleri zaman neden amaaaann tanrım çook tatlı ay ay ay oy oy oy oluyorlar biri bana bunu açıklasın 😁

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• Evet çok tatlılar bana tatlılık dışında bir de kışkırtıcı geliyor erkeklerin erkeklere ilgi duyması.
    40.media.tumblr.com/.../...msYgiJ1t5cihco1_500.png

0|1
    0|0
    • Bizim lezbienleri kışkırtıcı bulmamız gibi yani ama çok az kız senin gibi düşünüyor sanırım ya da hiç paylaşmıyorlar

• Oda doğru ama bir kısım var hiç değilse benim gibi türkiyede insanları onları tanımadan yargılamayan

• Senin gibiler çok az işte maalesef. :/

En İyi Erkek Görüşü

• Kendilerine zarar vermeyeceğinden ve ruh hallerinden gayet iyi anlayacağını düşündüklerinden dolayı olabilir. Düşünsene hem karşı cins hem de kadın gibi düşünüp kadın gibi yaşıyor.

0|0
    0|0
    • Acaba cidden kadın gibi düşünüyorlar mı tamam hani kadın gibi hissediyorlar orası kesin ama düşünce konusunu bilemiyorum

• :) hayır onu demek istemedim. sen tam gibi düşünmüyorlardır dedin. bende bu psikolojik baskının belkide cinsiyet karmaşasına yol açabileceğini söyledim.

• Yok dostum eğilimlen bahsetmiyorum ben yani yarım tam demedim sağdece kız gibi düşünmekten bir olaya kız açısı ile bakmaktan bahsediyorum ki yanlış da olabilirim şimdi yazınca fark ettim erkek bedeninde kız gibi hisseden neden kız gibi düşünemesin haklısın anlican

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 4

• Ya kızlarda beyin mi var ki kardeşim, sorgulamayın bunların hareketlerini inanın hiç mantığı yok.

0|0
    0|0
  • Nonoş takildiklari ve kendine dokunmayacaklarini bildikleri için

0|0
    0|0
  • midem bulandı cidden gay sevnin mk

0|0
    0|0
  • Karı milleti kendini en imkansızlara s. ktirtmeye meraklıdır yeğen. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...