ÇOK YALNIZIM NAPCAM?

Şu anda bile ağlıyorum kaç gündür dışarıya çıkmıyorum çıkacak bir arkadaşım bile yok çünkü çok yalnızım kimsem kalmadı yoruldum daha on sekiz yaşındayım ne işim gücüm var ne sevgisini gösteren annem ne arkadaşım dayanamıyorum artık napıcam ben

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• buyur gel
    otur bir köşeye
    dinlen biraz
    çay demlensin
    içersin bir bardak

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Acınası olmaktan vazgeçerek başlayabilirsin daha sonra neden bu kadar acı çekmeyi sevdiğini araştırırsın

0|0
    0|0
  • annen baban nerede ve kardeşlerin ?

0|0
    0|0
  • aynı durumdayım kütüphaneye git sahile filan git ben öyle yapıyorum saatlerce denizi izliyorum

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun bende de o durum vardi. İnsanlarla samimi olmayi sevmiyordum itici geliyorlardi bubyuzden pek arkadasim olmazdi. Zamanla duzelttim bu durumu guler yuzlu oldum su an sinavlardan dolayi asosyalim eski halime geri donuyorum galiba :(

0|0
    0|0
  • selam , naber kanka

0|0
    0|0
  • öğrenci misin

0|0
    0|0
    • Açıktan okuyorum

• hiçbir şey için acele etme. çalışabilirsen lise kpss ye de çalış. 70 i geçersen memur olma şansın var sonra başın ağrımaz

• Sosyalleşmeyi dene

0|0
    0|0
  • Ben 12 senedir ayniyim abla :)

0|0
    0|0
  • Benim dişi versiyonum :D

0|0
    0|0
  • Neden böyle oldun kardeşim

0|0
    0|0
  • bak sıkma kendi biraz güclü ol vede sakin ol yokaa piskolejik sıkıntılar yaşarsınn

0|0
    0|0
  • Yaz bana yaz. senle de kanka olacaz nasılsa 😅

0|0
    0|0
  • yeni birileriyle tanışmayı denedin mi?

0|0
    0|0
    • Onu beceremiyorum daha doğrusu hiç hevesim yok örneğin biri tanışmak için vs yazsa ya cevap vermeye üşeniyororum ya da bahane üretiyorum

• sanırım durumun kötü :) müzik dinle ne bileyim dizilab. com dizi izle :) ne bileyim duş al farklı şeyler dene evden çık farklı sokaklarda gez ne bileyim istanbuldaysan beyazıt meydanında ya da kapalı çarşıda insanları izle ^^ iyi günler

• Hobilerin olmalı... Süsleme sanatıyla ilgilenebilirsin. Tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Gel konuşalım dertleselim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...