Sizi mutlu eden insanlar var mı?

Bizi mutlu eden insanlarda olmasa hayat hiç çekilmez

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• var tabi. ailem var. sonrada bir tane cadı var :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok şükür varlar hepsini çok seviyorum :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 4

• allah'a sukur var ablacim. Etrafimiza baksak bizi seven sevindiren bir cok insan var ama bazen goremiyoruz veya deyerini bilemiyoruz. Herkeze allah hayati sevdirsin ve dedigin gibi etrafimizdaki insanlarin cok buyuk katkisi var bu sevgimizde.
    bizi mutlu eden yoksa bile yapabilecegimiz en guzel sey diyerlerini kendimiz mutlu etmek. alamadigimizi vererek bir turlu allah da size geri verir.
    Mesela ben birini mutlu edince bin kat fazla mutlu oluyorum o mutlu ettigim insancik yavrusunun yuzunde gulucukleri gorunce.
    Bizi mutlu edebilcek sadece sevgili degil; ailemiz de komsumuz da sokakdaki gecen de herkez birinin hayatini degistirebilir.
    biz yeterki hayata olumlu bir sekilde bakalim ablacim gerisi gelir kendiliginden. :)

0|0
    0|0
    • Çok güzel konuştun :)

• tesekkur ederim ablam benim elimden anca bunlar geldi. :) daha yasim genc ve hayattan ogrenecegim pek cok sey var ama su an ki dusuncelerim bunlar. belki dogru degildir ama hayata ne kadar olumlu bakarsak o kadar da guzel gecer. bazen basimiza cok gereksiz sorun cikariyoruz ablam :)

• Var şükür :)

0|0
    0|0
  • var hayat güzel

0|0
    0|0
  • Evet var

0|0
    0|0
Yükleniyor...