Çevremde doğru düzgün insan yok ya da bendemi bir sorun var?

Nereye gidersem gideyim bana mı denk geliyor bilmiyorum ama hiç bu zamana kadar doğru bir insanla karşılaşmadım yani eski dostlarım bile gitti herkes gitti şu an sanaldan arkadaşlıklarım vardı ordanda nereye kadar yani... şu an reelde konuştuğum tek tük insan var onlarda takılma amaçlı dost diyebileceğim biri yok henüzde olmadı bazen bu durumdan çok bunalıyorum dertleşmek istediğim zaman çevreme bakıyorum adam yok sıkıldım bu durumdan ve yeni insanlarla tanışmam uzun sürer hemen samimi olan tiplerden değilim sizce ne yapabilirim nasıl davranmalıyım

0|1
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• bu devirde kimin çevresinde düzgün insan varki? kitaplar daha samimi

1|0
    0|0
    • kitap okumayı severim ama gerekiyo yani güvenebileceğim bir insan

• ne bir sağlam arkadaş denebilcek insan kalıyor , yani onu geçtim akrabalar bile aile olmaktan çok düşman gibiler

• evet bazıları öyle

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• sorun çevrede

1|0
    0|0
  • çevrendede sorun olabilir hatayı sadece kendnde arama

1|0
    0|0
  • Snededir muhtenelen.

0|0
    0|0
  • beyninde sorun var

0|0
    0|0
    • ne olabilir mesela :D

• tanımadığım kişilere karşı boşum yani bişe hissetmiyorum bakıp geçerim en fazla ezikleme falan yok ama yinede dikkatli olurum teşekkürler

• rica ederim insan piskolojisi derin konudur kafayi yedirir adama :)

• bence sorun sende

0|0
    0|0
    • peki sence ne yapmalıyım bir fikrin varmı?

• bilemedim daha sıcak davran insanlara acaba ondan mıki

• Valla kanka inan benimde yok bizanca dert yanarız :D ara ara nereye kadar

0|0
    0|0
    • insanlardan soğudum artık pekte yaklaşasım gelmiyor güven alamıyorum ben bekliyorum sadece

• beklemekle olmaz. pozitif ol herşey yoluna girer

• Sakın ol şampiyon.

0|0
    0|0
  • piyasada adam mı kaldı

0|0
    0|0
  • Gel arkdaş olalım :)

0|0
    0|0
  • Boşver belki senin için bu daha iyidir :D

0|0
    0|0
    • tabi bardağın dolu tarafındanda bakmak lazım ama sıkıntı basıyo bazen:D

Kızlar Ne Diyor 1

• herkes çıkarcı olmuş be canım. sen bu yaşta bunu yaşıyorsan daha da üzücü. sen kendinden eminsen gerisini boşver. dertleşmeğe gelince akrabalarından birilerine yönel kafa dengi hiç mi yok etrafında

0|0
    0|0
    • Kuzenlerim varda yaş tutmuyor. Kafa dengi desen çok sevdiğim insanlar uzakta ve bu yuzdende bağlantımı kesiyorum onlardan fazla bağlanmamak için çevremdede yok yani öyle dost diyebileceğim türden biri.

Yükleniyor...