Sınıf Sorunsalı? Önerileriniz varmı?

sorun sınıftaki arkadaşlar/insanlar vesaire arkadaşım değiller. ben hayatım boyunca çok insan gördüm ama bu insanlar kadar böyle bir insanın açığını gördüğünde aşşağılama, salakça fantaziler misal sınıfta ayakkabı çıkarma masanın üstüne uzatma, insanları aşşağılama, espri dediğimiz mizahı baya yanlış anlamış bir insan topluluğu hayvan sesleri çıkaran, böyle geri kafalı insanlarla beraber aynı sınıfta okuyorum çok rahatsızım siz şu an 18 yaşımdayım lise 3'teyim siz olsaydınız benim yerimde ne yapardınız önerileriniz varmı?

Güncellemeler:
Başka görüşü olan yok mu?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bir daha o tip insanlarla bir araya gelmemek için ünide güzel bir yeri kazanmak için oturur ders çalışırdım

0|1
    0|0
    • ben futbolcuyum, üniversitede antrenörlük düşünüyorum lisansım var üniversite konusunda birazcık avantajlıyım ama oradada kimlerle karşılacağımı bilemem

• boşver öylelerine takılma yalnız kalmak daha iyi saçma sapan insanlarla takılmaktansa

0|1
    0|0
    • insanı bazen çok sıkıyorlar gerçekten psikolojik manada yani ailelerinden yeterli terbiye alamamışlar belli ha bende dört dörtlük bir insan değilim bunu her zaman kabul ederim ama iyi geçinmek varken zorlaştırdıklarının farkında değiller

• utangaç köşesine çekilen biri değildim aksine sosyal herkesle konuşan biriydim lisede. ama onlarla uzun vakit geçirmeyi tercih etmedim

• zaten aklı başında olan biri onların arasına girmeye kalkmaz açıkcası bende susan biri değilim hani sussam herşeye göz yumsam bu yaşananlarıda hak ediyorum diyeceğim ama adamların derdi gırgır şamata bende utangaç değilim farklı sonuçlar almak istedim farklı bir karakter olmak istedik öyle olduk :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...