Türkiye'de sübyancılık neden meşrulaştırılıyor?

Yasalara göre 18 yaşından küçük olan herkes çocuktur, bu sınırı da kafalarına göre belirlemiyorlar.

Ülkemizde 16-17 yaşlarında çocuklarla ilişki yaşayan veya buna sıcak bakan çok fazla yetişkin var. Daha da korkuncu bu ilişkiler kötü sonuçlandığında suçlanan taraf hiçbir zaman yetişkin olan kişi olmuyor, eğer erkekse tabi.

Sorunun cevabına gelirsek, ben onlarca sebep arasından en etkilisinin din olduğunu düşünüyorum.

Malum islamda evlilik için yaş sınırı yok, cahil insanlar da dinimiz çocuk evliliklerine izin veriyorsa 16 yaşında bir çocukla zina yapmakla 22 yaşında bir kadınla zina yapmak arasında fark yok diye düşünüyor.

3|2
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü burası bir islam ülkesi ve dindoşların hepsi sapık. Hepsi diyorum. Kimi babanın çocuğuna şehvet duyması normal der kimi anne bile olsa kadınım diz kapağından yukarısı tahrik eder der. İstisnasız hepsi sapık, kadın erkek farketmiyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• şimdi malum ülkede bir araplaşma modası var araplaşak araplaşak diye dolanıyorlar ortada e arap yarım adasında da çocuklar erken geliştiğindense demek ki bizde de bu işler erken yaşlara doğru kaydırılmaya ve bu konu meclis eliyle meşrulaştırılmaya çalışılıyor olabilir yani bu da fikirdir en azından ;)

1|1
    0|0
  • hükümete sormak lazım bak üni. sayısı artıyo eğitimde çığır açtık diyolar demekki var biyerde bir eksiklik

1|1
    0|0
    • Ortalık cahil diplomalı dolu zaten. Üniversitelerin artması eğitim seviyesini yükseltmedi zaten, lise seviyesinde üniversite eğitimi almış moronların elinde diploma var diye hadsizleşmesine sebep oldu sadece.

• teneke çıran bir sistem sadece :)

• Her pisligin altindan din cikiyor, enterasan

1|0
    0|0
  • İnsanın olduğu her yerde sübyancılık var yapan pedofililer kadın da olsa erkekte olsa en ağır şekilde cezalandırılmalıdır.
    En son patlayan Ensar vakfı olayında, vakıf üzerinden çok ciddi siyasi yatırım yaptıklarından konuyu kapatmak istiyorlar.
    Ayrıca dünyada bekaret kaybetme yaşı 12 yaşına kadar düştü. Amerikalılar, avrupalılar bunlara normal gözüyle bakıyor. Tayland, Singapur gibi ülkelerde çocuk fuhuşu turizmi var.
    Keşke biz çocuklarımıza sahip çıkabilsek , en iyi biz olabilsek. Çocuklar beni çok sever bende onları , şimdi sokakta bana bakıp gülümseyen bir çocuğu sevmeye korkuyorum.

0|0
    0|0
    • Amerikalılar, Avrupalılar ergenliğe girmiş kişilerin seks yapmasına normal bakıyor, sübyancılığa değil. 16 yaşında 2 çocuğun seks yapmasıyla 16 yaşında bir kız ve 35 yaşında bir adamın seks yapması arasında dünyalar kadar fark var.

• Cidden normal bir ilişkiyle sübyancılık arasındaki farkı size anlatmak imkansız. Hastalıklı bir toplumsunuz.

• Oww owww yavaş gel. O küçük kafandan büyük fikirler çıkmaz. Amacın dini kötüleyip , Türklere ve müslümanlara sübyancı yaftası yapıştırmak.
      Kapasitenin yetmediği şey şu 15 yaşındaki kız, 35 yaşındaki adama da aşık olabilir ,25 yaşındakine de ,15 yaşındakine de. Sen yaşıtı normal, diğerleri suç diyorsun ben hepsine suç diyorum. Ayrıca TC. mahkemelerin de 18 yaşından küçük bireyle rızalı veya rızasız birlikte olmak suçtur. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz.

• gerikafalı insan çok çünkü eski zihniyetle yaşamak istiyorlar.

0|0
    0|0
    • Ayrıca reşit olmayan insanların aldığı kararlardan sorumlu tutulamayacağını da eklemeliyim. Bunu bilmen lazım. İstismara uğramış 17 yaşındaki bir kızı suçlaman soruda eleştirdiğim zihniyete cesaret veriyor.

• Türkiye müthiş bir ülke işine gelmiyorsa git baska ülkeye.

• müthiş ülke mi? gitmesi gereken senin gibi arap meraklıları gideceğiniz yerde arabistan

• Din elbette etkili ama bunun yanında, kadınlar kendinden 5-10 yaş büyük olgun erkek istiyor, sert erkek istiyor, sonra bir köşede s*klip bekaretlerini kaybediyorlar. ayrıca 16 yaşındaki bir kızla 18 yaşında bir kızın arasında fark yok bence, kızlar erken olgunlaşır ya hani, durumun bilincinde olurlar diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Kızlar erken olgunlaşır cümlesi Türk toplumunun yaşlı erkekleri genç kızlarla evlendirmek için uydurduğu bir kılıf sadece, bilimsel dayanağı yok. Kadınların büyük erkekleri tercih etmesi de aynı şekilde toplumun dayatması.

• Bu şekilde düşünmen çok iyi ama çoğu kız kendini ezdirmeyi seviyor, kötü ama gerçek.

• O kızlarla aramdaki tek fark benim ataerkiyle beynimi yıkayan bir aileye sahip olmamam sanırım. Şansla alakalı tamamen.

• bu ülkeni itibarını aşağı çekmek için mahsus yapılan şeyler hoş değil ama yur dışında daha kötüleri var

0|0
    0|0
    • Yurtdışında devlet bunu onaylamıyor. Sadece sapık olarak adlandırılan uç kesimlerde var, İzlanda'da veya İngiltere'de günlük hayatta her gün yüz yüze geldiğin insanlar sübyancılığı normal bir şey gibi görmez.

• Bunun islamla hiç ama hiç bir alakası yok insanlarin pisliklerine dini alet edemezsin bunu kafana sok önce!
    Bunun sebebini bilmemekle birlikte benim midemi bulandiran birşey bu ha bunun sorumlusu da aileler sen kızını oğlunu nasıl yetiştirirsen o da öyle davranir.. bir bayan kardeşim 17 yaşında kapanmak istiyor kendi isteği ile ama ilesi annesi izin vermiyor namaz kildirmiyor peki buna ne diyeceksin? ?

0|0
    0|0
  • Gerçek dini yaşasalar bak bakalım bunlar oluyor mu her şeyi dine bağlayan gavatlar söylüyorum kısasa kisas olsa bunların hiç biri olmaz ama bunu yapmaya da kimsenin gotu yemez

0|0
    0|0
    • Gerçek dini yaşasalar o çocuklarla evlenecekler. Yine çocuk istismarı, yine sübyancılık.

• Sapıklık işte sorsan ona buna sapık derler

0|0
    0|0
  • Zina ayrı evlilik ayrı ama?

0|0
    0|0
    • Son paragrafı daha dikkatli oku. Ayrıca çocuk evliliğinin savunulacak bir tarafı yok ki benim o paragrafta asıl bahsettiğim şey çocuk evliliği değil.

• Ya şaka mısın? Kendi yaşında biriyle sevgili olursa o kız istismara uğramış olmuyor. Ne meraklısınız bacak kadar çocuklara arkadaş. Sonra neden sapıklar hep dincilerden çıkıyor.

• Ya hadi ordan git çiçeğine kodumun salağı.

• @demir1907 konunun uzmanı buyrun

0|0
    0|0
  • haklilarda normal bençe

0|0
    0|0
    • Bir sübyancı daha. Gerçi senin yaşın daha küçük, ilgi alanına 13 yaşındakiler falan mı giriyor?

• Yahu aptal mısın yoksa rol mü yapıyorsun? 17 yaşındaki kişi daha çocuk, 23 yaşındaki üniversiteyi falan bitirmiş, iş hayatına atılmış bir yetişkin. Böyle bir ilişki küçük olan taraf istismara uğramış sayılır. Beynini mi düşürdün ya neyin kafası bu? Sübyancısın işte kabul et!

• degilim. senin düşecek beynin bile yok.

• Çünkü burası Türkiye :))

0|0
    0|0
  • türkiye olarak geldiğimiz durum işte sen sürekli hırsızı falan sürekli serbest bırakırsan aedersin yakında türkiyede tevüz etmek veya uğramak moda olacak geldiğimiz nokta bu işte ülkeyi ne hale getirdiler

0|0
    0|0
    • Geçenlerde 14 yaşında çocuk 6 yaşındaki kuzenine tecavüz etti ya düşünebiliyor musun? Bizim küçğklüğümüzde pedofili, taciz, tecavüz bu kadar sık karşılaşılan şeyler değildi o yüzden şu an normal karşılaşamıyoruz ama yeni nesil her gün televizyonda ve internette bunları görerek büyüyor. Şimdiki çocuklara göre tecavüzle hırsızlık arasında fark yok bile diyebiliriz. Bu çocuklar büyüdüğünde ülke çok daha korkunç durumda olacak.

• Aynen öyle adalet eşitlik turkiyede bunların hiçbiri yok var diyen gelsin yüzüme söylesin afedersin de türkiye de bunlar yokken adalet falan yokken ilerde turkiyede durmam bile

• 4 kadınla evlenmeyi helal sanan zihniyet bunların hepsi

1|0
    0|0
  • 16 ysinda kizla 16 yasinda erkek masumca sevgili olsa sorun olmaz bence. Ama cinsellik olmamali tabi

0|0
    0|0
    • Ama arap hayrani insanlar yuzunden bu haldeyiz

• Ya ben aynı yaşta kişilerden bahsetmiyorum. İki kişi de reşit değilse ortada istismar yok zaten.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Biliyorum hele hele 30+ yaş üstü heriflerin 17 lik kız sevdası beni öldürecek gerçekten o adamları alıp haşlamak istiyorum kaynar suda.

1|0
    0|0
  • e sapıklar da ondan, sapık sapığı koruyor kendilerinde de var bir bozukluk

1|0
    0|0
    • Orası kesin zaten. Herhangi bir suçu savunan herkes potansiyel suçludur. İnternet ortamında bu pislik yönünü itiraf edenler yakın takibe falan alınmalı aslında.

• bunlar bitmezki, iyi ve güçlü olan zayıfı korumuyor, kötü-güçlü zayıfı eziyor, daha da kötüye gitmeyiz inşallah. ama herşey ailede başlar, tükürür gibi çocuk yapılırsa ve sürekli cinsel ayırım hatırlatır saçma yasaklar getirilirse süzme sapık cumhuriyeti pardon sapık başkanlık sistemi kaçınılmaz

• İşlerine geldiği için öyle düşünüyorlar. Bunlar çocuklarına da haz duyan insanlar

1|0
    0|0
  • islam olan her ülkede bu böyle tüm sapkınlıklar oralarda oluyor genelde

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...